40003, Украина
г. Сумы, ул. Харьковская, п/о 12
Коммерческая служба
+38 (0542) 67-42-14


А море шепоче і кличе!

За ініціативи профспілкового комітету при підтримці адміністрації підприємства організовано морський відпочинок для хіміків за пільговими цінами.

Краще моря може бути тільки море! Складно не погодиться, правда? Всю гостинність і красу морського узбережжя змогли цього літа на собі в повній мірі відчути хіміки завдяки впровад­женій програмі оздоров­лення працівників підприємства.

Наразі вже відбулося 8 заїздів до бази відпочин­ку «Сонячна Соната», що у Кирилівці. Поніжилися у морських хвилях 422 хіміки разом зі своїми родина­ми. Згідно положення підприємства про здоровлення, працівники сплачували лише 35% від повної вартості путівки.

Олексій і Тетяна МАЛЯР (ЦКСК, філія «Олдиш») відпочивали разом з двома синами. У Кирилівці впер­ше, база відпочинку сподобалася й комфортом, й ін­фраструктурою.

— Великий охайний двір, забави для дітей, дискотека, акваденс, гарне харчування, — ділиться враженнями Те­тяна. – На наш заїзд припала і сонячна погода, й дощ, але це аж ніяк не завадило чу­довому відпо­чинку!

З дітьми та колегами від­почивав Ро­ман РУДИКА (ОЦДТ). Вра­ження теж лише позитив­ні – встигли не лише насо­лодитися ку­панням в морі, а й відвіда­ти аквапарк, дельфінарій.

Сімейну путівку брали й Ольга та Сергій ШУЛЬГА (метрологіч­на лабораторія, ВГПРЗ). Подружжя схвально оцінює умови проживання, харчування, пляж.

— Наш колега порекомендував здійснити екскурсію до сольових озер та радонового джерела, що доповнило нашу подорож додатковими приємними враженнями, — розповідає Ольга. – Хто ще сумнівається їхати чи ні, всім раджу неодмінно їхати! Або планувати відпустку наступного літа. Дуже вдячні керівництву підприєм­ства за надану можливість бюджетно відпочити з максимумом задоволення!

Попереду ще три заїзди до морського курорту. Ба­жаємо відпочиваючим гарної погоди, теплих морсь­ких хвиль й нових вражень!