40003, Украина
г. Сумы, ул. Харьковская, п/о 12
Коммерческая служба
+38 (0542) 67-42-14


Чудове свято – День народження

29 листопада 2018 року в стінах ПК «Хімік» пройшов святковий захід з нагоди 70-річчя Сумської обласної ради профспілок.

Єдиний регіональний профспілковий центр створювався з 1943 по 1948 роки, збираючи розпорошені на той час галузеві обкоми профспілок. Протягом семи десятиліть, незважаючи на всі негаразди і труднощі, їм вдається успішно захищати трудові і соціальні права людей.

На сьогодні профспілки – одне з найбільших об’єднань працюючих в Україні. Сумська обласна рада профспілок — це 15 обласних галузевих організацій, які налічують більше 150 тисяч членів. Привітати з ювілеєм і вручити почесні нагороди кращим представникам профспілкового руху прийшли заступник голови Федерації профспілок України Євген ДРАП’ЯТИЙ, керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, міський голова Олександр ЛИСЕНКО та інші представники міської та обласної влади. Завітали на свято соціальні партнери із якими облпрофрада активно співпрацює.

Постійний соціальний діалог, демократичні цінності, гідна праця, правовий захист працівників, соціальна політика – головні вектори діяльності профспілок. Сьогодні вона виступає єдиним надійним соціальним партнером.

Тісна взаємодія керівництва ПАТ «Сумихімпром» з профспілковою організацією одна зі складових успіху. Адже «Сумихімпром» чи не єдине масштабне підприємство області, на якому повністю дотримуються всіх соціальних гарантій та трудових умов. За це неодноразово адміністрація підприємства і профспілкова організація отримували визнання. У цьому році також були нагороди, яких удостоїлися наші хіміки.

Ураховуючи позитивні результати в роботі щодо збереження мережі та зміцнення матеріальної бази дитячих оздоровчих закладів, за вагомий особистий внесок в організацію дитячої оздоровчої кампанії в номінації «Дитинство на долонях» Почесною грамотою Федерації Профспілок України було нагороджено директора виконавчого Володимира ВОЛКОВА.

За плідну й високое­фективну роботу голо­ву об’єднаної первинної профспілкової організа­ції ПАТ «Сумихімпром»

Наталію КОЛЄСОВУ було нагороджено в номінації «Кращий голова первин­ної профспілкової органі­зації».

Імена працівників ПАТ «Сумихімпром» ще неодноразово лунали серед нагороджених. Так, за активну роботу в Профспілці, вагомий особистий внесок у захист трудових, соціально-економічних прав членів профспілки, високий професіоналізм Почесною грамотою Федерації профспілок України був нагороджений голова цехового комітету котельного цеху Микола ПРОЩЕНКО.

Наші активісти є постійними учасниками культур­ного й спортивного життя області. Так, за багаторіч­ну сумлінну працю та вагомий внесок у справу со­ціально-економічного, культурного розвитку міста, міський голова Олександр ЛИСЕНКО нагородив Почесною грамотою методиста фізкультури і спорту об’єднаного профспілкового комітету Володимира БАКЛЯКА , а керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ нагородив авідувача господар­ством оздоровчого табору «Зоряний» Галину СОВІК.

У жовтні-листопаді 2018 року проводився обласний конкурс на кращого молодого профспілкового лідера, переможцем став голова цехового комітету ремонтно-механічного цеху Антон РОМАСЬ.

У цьому році організатори свята ініціювали проведення фотоконкурсу серед профспілкових організацій області, тема якого «Гідна робота – гідне життя». Перше місце в конкурсі виборола фотограф редакції газти «Хімік» Надія ВОЛІКОВА. Голова Сумської обласної ради профспілок Тетяна ЄВДОКИМОВА подякувала за підтримку в підготовці до свята керівництво ПАТ «Сумихімпром» та всю творчу родину ПК «Хімік». Вітаємо всіх спілчан з ювілеєм та бажаємо ще багато успішних років плідної праці і сил на реалізацію достойних проектів.