40003, Ukraine
Sumy, Kharkivska st., p/o 12
Commercial service
+38 (0542) 67-42-14


1 червня весь світ святкував День захисту дітей.

Діти – найбільша цінність життя, майбутнє, заради якого люди творять сьогодення. ПАТ «СУМИХІМПРОМ» не стало винятком. Так склалося, що з перших днів існування заводу колектив хіміків дбав про майбутнє дітей. Нашим підприємством було збудовано 12 дитячих садочків, 8 шкіл, музична школа на вул. Глінки, дитячий оздоровчий табір «Зоряний», ПК «Хімік», які активно збирали у своїх стінах дітей. Приємно, що і сьогодні все це надбання працює і виховує молоде покоління.

Великою цінністю для підприємства стало збудоване Сумське технічне училище №1 (сьогодні ДНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти»), яке підготувало ПАТ «СУМИХІМПРОМ» тисячі цінних кадрів. Базове ТУ №1 було побудоване за кошти Сумського хімкомбінату (навчальний корпус на 600 місць, спортивна зала, навчально-виробнича майстерня, гуртожиток, столова, спортивний майданчик)

1 вересня 1966 року в приміщення

училища зайшли перші учні, які в майбутньому стали високопрофесійними спеціалістами хіміками. Хімічна галузь розвивалася та набувала популяр­ності. Бажання навчатися на базі ТУ№1 все більше з’являлося у молоді. Тому у 1979 році Сумське про­фесійно-технологічне училище вирішує розширити свої масштаби. За кошти ВО «Хімпром» будують­ся нові навчальні корпуси на вулиці Прокоф’єва, у стінах яких і сьогодні навчаються учні.

Сумський хіміко-технологічний центр професій­но-технічної освіти подарував нам найталановиті­ших хіміків, набуті знання яких допомогли в розвит­ку підприємства.

І сьогодні ПАТ «СУМИХІМПРОМ» турбується за збереження матеріально-технічної бази училища. Усіляко допомагає керівництву училища, адже точно знає, що майбутнє за молодим поколінням.