40003, Ukraine
Sumy, Kharkivska st., p/o 12
Commercial service
+38 (0542) 67-42-14


№1 у місті

Всеукраїнський галузево-аналітичний центр нагородив колектив ПК «Хімік» відзнакою «Вибір споживача 2018»

Радісною нес­подіванкою ста­ла нагорода для всієї творчої сім`ї хіміків. 18.06.2019 року на очній опе­ративній нараді ди­ректор виконавчий Володимир ВОЛ­КОВ вручив почесну нагороду директору ПК «Хімік» Тетяні ШУЛІКОВІЙ.

Багаторічна наполеглива та успішна робота колек­тиву ПК «Хімік» вкотре була високо оцінена на дер­жавному рівні. «Вибір споживача 2018» доводить, що діяльність колективу виконується з високою якістю та відіграє важливу роль у розвитку та популяризації культури.

У свою чергу творчий колектив хіміків дякує усім споживачам, адже отримана нагорода підкреслює надійність і пріоритетність їхнього вибору. Під­тверджує, що знак довіри, який перевірений роками, не втрачає своєї сили.

Сьогодні перед колективом стоїть багато нових проектів і звершень, яких вони натхненно досягають, адже поряд завжди підтримка та запал людей.

Отримана відзнака надається виключно кращим компаніям галузі та затверджується Аналітичним центром України, Асоціацією економічного співробіт­ництва та розвитку підприємництва та компанією «International business community».