40003, Ukraine
Sumy, Kharkivska st., p/o 12
Commercial service
+38 (0542) 67-42-14


Безкоштовна діагностика

З липня 2019 року розпочи­нається новий етап у медич­ній реформі – «Безкоштовна діагностика». Це наступний етап після реформи первин­ної ланки, згідно з якою На­ціональна служба здоров’я України має оплачувати чіт­кий перелік діагностичних і лікувальних послуг за принципом «гроші йдуть за па­цієнтом».

Передбачається, що Національна служба здоров’я оплатить 54 діагностичні та лікувальні послуги за на­правленням вашого сімейного лікаря, терапевта або педіатра. Тепер кожен зможе безкоштовно пройти обстеження на поширені хвороби внутрішніх органів, серця, легенів та найбільш поширені види онкології. У програмі «Безкоштовна діагностика» заплановані такі види послуг :

Увійдуть до програми ендоскопічні дослідження і операції одного дня:

Пацієнт може отримати «Безкоштовну діагности­ку» за направленням сімейного лікаря, терапевта чи педіатра, з яким він заключив декларацію. Лікар зможе оформити направлення тільки через електронну си­стему охорони здоров’я. Тому, якщо ви ще не обрали свого лікаря – поспішайте! «Безкоштовна діагностика» – черговий крок на шляху трансформації системи охо­рони здоров’я.