40003, Ukraine
Sumy, Kharkivska str., p/o 12
Commercial service
+38 (0542) 67-42-14


Чемпіонат міста з жиму лежачи, Рішучий забіг у 63-у Спартакіаду ПАТ «СУМИХІМПРОМ», Гирьові чемпіони та рекордсмени

У МЦ «Романтика» відбувся чемпіонат міста Суми з жиму штанги лежачи та класичного жиму лежачи серед усіх вікових груп. Турнір був присвячений пам’яті Олек­сандра Ткаченка, Почесного громадянина міста Суми, учасника АТО, кавалера ордену «За мужність» І ступе­ня. Організаторами змагань виступила федерація пауер­ліфтингу Сумської області під керівництвом президента Олега ТЕТЬОРКІНА та федерація пауерліфтинга м.Суми, сектор фізкультури і спорту ПАТ «СУМИХІМПРОМ» під керівництвом Павла МОГИЛЬНІКОВА.

Майже сотня спортсменів з Сум, Путивля, Кролевця, Глухова та Краснопілля приїхали в обласний центр. Наймолодшому учаснику змагань було 11 років, най­старшому – 74 роки.

Юнаки та дівчата, юніори та юніорки, дорослі (чоловіки та жінки), ветерани (чоловіки та жінки) та параспортсмени розіграли 40 комплектів медалей. Окремо визначили кращого серед учасників АТО та серед поліцейських.

Сумчани у підсумку здобули 20 «золотих», 16 «срібних» та 6 «бронзових» медалей. П’ять «золотих» та чотири «срібні» медалі вибороли атлети Кролевця. Глухівчани посіли чотири перших, три других і два третіх місця. По одній «золотій» та «бронзовій» нагороді поїхали до Путивлю та Краснопілля.

Спортсмени секції «Пауерспорт» ПАТ «СУМИХІМПРОМ» гідно виступили на чемпіонаті та завою­вали 11 «золотих», чотири «срібних» і дві «бронзові» медалі. Серед молодших дівчат перше місце по­сіла Настя ОНОШКО, вижавши штангу, вагою 30 кг. У категорії молодших юнаків переміг Артем БАКЛЯК, подолавши вагу 70 кг. Серед старших юнаків срібним призером став Борис ШПИЛЬ­КА з результатом 62,5 кг. Кращий поміж ветеранів – Володимир БАКЛЯК, який підняв штангу, вагою 127,5 кг. Серед учасників АТО третю позицію посів Віктор КАЛАШНИК з результатом 110 кг. Третім з-поміж юніорів став Андрій АВРАМЕНКО з резуль­татом 110 кг.

До організації чемпіонату долучилися і кабельник-спа­ювальник цеху зв’язку Віктор ПІСКУНОВ та Ольга МОГИЛЬ­НІКОВА.

Чемпіонат міста Суми був від­бірковим етапом перед кубками України, які відбудуться у листо­паді-грудні 2021 у Коломиї.

Спортсмени секції «Пауерспорт» ПАТ «СУМИХІМПРОМ»

Рішучий забіг у 63-у Спартакіаду ПАТ «СУМИХІМПРОМ»

У вересні розпочалася нова сторінка у спортивному житті хіміків.

Традиційно першим видом змагань у залік Спартакіа­ди став осінній легкоатлетичний крос. На дистанції 1 км (чо­ловіки) та 500 м (жінки) вийшли представники 15 структур­них підрозділів підприємства. У командному заліку переміг цех гранульованого суперфосфату, на другій позиції – елек­троцех, третю сходинку посів централізований цех контроль­но-вимірювальних приладів та автоматики.

В особистій першості серед чоловіків призові місця

посіли:

1 місце – Володимир ТКАЧЕНКО (ЦЦ КВПтаА) – 3 хв 30 с

2 місце – Вадим ШЕВЧЕНКО (ЦГС) -3 хв 35 с

3 місце – Ян ЩЕРБАК (ЦГС) – 3 хв 40 с

Кращими серед жінок стали:

1 місце – Лариса ЛІТВІН (ЦКСК) – 1 хв 38 с

2 місце – Інна БОЙКО (ЦГС) – 1 хв 40 с

3 місце – Наталія МАРТИНЮК (ЦКСК) – 1 хв 44 с

Володимир ТКАЧЕНКО

Гирьові чемпіони та рекордсмени

Чемпіонат підприємства з гирьового спорту відзначився встановленням рекорду.

До змагань з підйомів гирі долучилися 13 структурних підрозділів підприємства. У командному заліку перемогу здобув колектив ремонтно-будівельного цеху, на другому міс­ці – цех гранульованого суперфосфату, третій щабель турнір­ної таблиці – у цеху централізованого ремонту.

Особиста першість у категорії до 85 кг:

1 місце – Назар ГОНЧАРЕНКО (РБЦ) – 110 підйомів

2 місце – Сергій СІРИЙ (ЦГС) – 34 підйоми

3 місце – Сергій ПОТАПЕНКО (ВО) – 33 підйоми

Категорія понад 85 кг:

1 місце – Віктор КАЛАШНИК (ЦКСК) – 246 підйомів. Це рекордний результат для хімпромівських змагань з гирьового спорту. Попередній рекорд теж належить Віктору.

2 місце – Валерій НОМИРОВСЬКИЙ (ОЦДТ) – 80 підйомів

3 місце – Іван ТЕСЛЕНКО (ЦЦР) – 73 підйоми.

Наразі проведення спортивних змагань призупинено через посилення карантинних вимог, що діють у «червоній зоні», де перебуває зараз Сумська область.

Віктор КАЛАШНИК