40003, Ukraine
Sumy, Kharkivska st., p/o 12
Commercial service
+38 (0542) 67-42-14


Чемпіонство – спортивне кредо хіміків, Нові чемпіони, Прямо в дев’ятку!

13 червня 2019 року пройшли заключні змагання міської спартакіади 2018-2019 року із багаторазового жиму штанги лежачи (вага 50 кг.)

Традиційно спортсмени-хіміки були найсильнішими у цьому виді спорту. Укотре довели свою силову міць і впевнено вибороли 1 загальнокомандне місце, набравши 179,2 бали. Та це й не дивно, адже пред­ставляли нашу команду вже давно прославлені не тільки на підприємстві, а й далеко за межами області атлети, майстри спорту : Володимир БАКЛЯК (профком), Андрій ДМІТРІЄВ (СКЦ-4), Віктор КАЛАШНИК (ЦКСК), Павло МОГИЛЬНИКОВ (директор СК «СУМИХІМПРОМ»). З таким складом спортсменів нічого окрім успіху не треба було очікувати.

Із 13 видів спорту, у яких брали участь наші спортсмени їм вдалося вибороти: 8 – перших місць і 5 – других місць. Наші спортсмени гідно представили колектив сумських хіміків і довели свою першість.

Нові чемпіони

Уперше за всю історію хімпромівського футболу у нас такий чемпіон

30 травня стадіон СумДУ заповнили фанати футболу, адже саме цього дня мав визначитися володар весняного Кубку із футболу ПАТ «СУМИХІМПРОМ»

Серія матчів розпочалася 15.05.2019 року. Участь у них взяли 5 команд із 12 цехів. Усі ігри проходили азартно, з повною віддачею, не зупиняла чоловіків навіть спекотна по­года, яка ускладнювала хід кожної гри.

Фаворитами гри команда ОЦДТ втратила свій статус «не­переможних» після того, як їх здолала команда ЦФК+ко­тельний цех (рахунок 3-2). У півфіналі ЦФК+котельний зустрілися із об’єднаною командою ЦЦР+залізничний цех+ЦКСК+ВГПРЗ+ПК «Хімік». Команда ЦФК+котельний не витримала напористих атак від об’єднаної команди і в реш­ті-решт програла з рахунком 0-1.

Команда «Хімвектор» зіграла із сильним суперником об’єдна­ною командою: електроцех+К­ВПтаА+заводоуправління, і пе­ремогла із рахунком 3-2.

Фінал виявився спекотним і через сонце, яке цього дня добі­гало позначки 30+, і через емо­ції, які вирували в команд. І ось вони фіналісти: «Хімвектор та об’єднана команда: ЦЦР+заліз­ничний цех+ЦКСК+ВГПРЗ+ПК «Хімік». Першим відкрила рахунок об’єднана команда: ЦЦР+залізничний цех+ЦКСК+ВГПРЗ+ПК «Хімік» (1-0). Не встигли оговтатися від першого переможного кроку, як рахунок став 1-1, потім 2-1,здавалося, протримайтеся трі­шечки і кінець, а ні 2-2. І все таки, переможний третій гол забиває команда «Хімвектор». Це вперше в історії перехід­ний кубок дістається команді підрядників «Хімвектор», з чим ми їх і вітаємо.

Хочеться відзначити якісну підготовку до матчів фут­больного поля, і подякувати незалежному судді Олександру РАСТРОСТА, справедливе суддівство якого задовольнило і вболівальників і самих же гравців.

Прямо в дев’ятку!

Події, які сьогодні відбуваються з українськими фут­болістами, дивують навіть вкрай позитивно налаштова­них фанів. Гра за грою вони розносять своїх конкурентів. Здається, що до Української збірної повернулася колишня міць й непереможність. Останні матчі відбору Євро -2020 збірна України упевнено лідирує у своїй групі й займає передові позиції. Нещодавно в Україну прилетіла ще одна надзвичайна звістка: уперше в історії збірна України стала переможцем молодіжного Чемпіонату світу.

Цю переможну атмосферу підхопили і футболісти ПАТ «СУМИХІМПРОМ», отримавши статус кращих гравців міста. Так з 04 по 06 червня 2019 року проходили змагання серед сумських підприємств на першість з мініфутболу, де команда «Сумихімпром» виборола перше місце.

Конкуренцію їм склали 3 команди: «Інваспорт», «Сумський завод «Насосенергомаш», КП «Міськводоканал». Команду ПАТ «СУМИХІМПРОМ» представляла зіркова десятка грав­ців, які на підприємстві вже зарекомендували себе, як кращі футболісти: Роман РЯБОКОНЬ (СБ), Сергій ЧИРКОВ (ЦЦР), Павло МАТВЄЄВ (КВП та А), Артур ТОДОР (ЦГС), Ігор ВОЛКОВ (ВСОТ і МТ), Артем БУГАЙ (СБ), Сергій ЄЛШАН­СЬКИЙ (ВГПРЗ), Роман САЄНКО (ПК «Хімік»), Ян ДЕМ`Я­НЕНКО (ВТН і А), Володимир БАКЛЯК (Профком).

У першій грі наші хлопці обійшли команду «Міськводока­налу» із рахунком 8:3. Так би мовити, переможний початок було покладено. Після чого зіграли із командою «Насосе­нергомаш» із рахунком 5:4 і завершили серію матчів пе­реможною грою із «Інваспорт» з рахунком 4:3. Хлопці не залишили жодних шансів своїм суперникам, набравши за всі футбольні кола 9 балів, вони отримали кубок перемож­ців. Кращим гравцем був визнаний Сергій ЧИРКОВ (ЦЦР), від якого команди суперники отримали добрячу кількість голів. Вітаємо наших футболістів і чекаємо від них подаль­ших перемог.