40003, Ukraine
Sumy, Kharkivska str., p/o 12
Commercial Department
+38 (0542) 67-42-14


День залізничника

День залізничника – професійне свято працівників заліз­ничного транспорту. В Україні відзначається щорічно – 4 листопада.

Ініціатором цієї дати в українських календарях виступила Львівська залізниця. 4-го листопада 1861 року, коли сучасний український Львів знаходився під протекцією Австро-Угорської імперії, на залізничний міський вокзал прибув перший пасажирський потяг «Ярослав». За су­часними мірками це був справжній поїзд міжнарод­ного сполучення, що відкрив сучас­ну історію україн­ської залізниці. Він курсував між Віднем і Львовом, перетинаючи мі­сто Краків і Пере­мишль.

Залізничний цех у ПАТ «СУМИХІМ­ПРОМ» хоч і входить до переліку допоміжних підрозділів, але виконує вагому роль у струк­турі виробничого комплексу. Цех був введений в дію одним із перших на тодішньому хімком­бінаті, і донині не втрачає своєї актуальності та важливості. Своєчасне вивантаження та наван­таження вагонів, належний стан залізничного транспорту – невід’ємна складова стабільної роботи підприємства.

Шановні працівники залізничного цеху!

Нехай будні та свята будуть наповнені добром, благополуччям та миром, у колективі панує взаємопідтримка, а у ваших родинах – злагода та добробут!