40003, Ukraine
Sumy, Kharkivska str., p/o 12
Commercial service
+38 (0542) 67-42-14


До ваших послуг

COVID – 2019 показав усьому людству, яку роль в житті відіграє медицина. Нагадав, що сфера охо­рони здоров’я має бути пріоритетною і найбільш цінною для держави. Та не тільки держава мусила згадати в цей складний період про медиків. Кож­на людина задумалася на тим, яку роль у її житті відіграють лікарі.

У МСЧ ПАТ «СУМИХІМПРОМ» працюють лікарі загальної практики – сімейні лікарі, з яки­ми Ви маєте можливість укласти декларації. У нас Ви можете провести первинний і періодичний ме­дичний огляди.

Фізіотерапевтичне відділення Вам надасть водо – та – грязелікування: грязеві та парафінові аплікації, ванни з бішофітом, хвоєю та морські ванни, лікувальні сухі вуглеводні ванни, лазе­ротерапія, електро – та – магнітотерапія. Також зможете отримати лікувальний масаж, ручний та апаратний : вібраційний , пневмомасаж,лімфод­ренаж, гідромасаж.

У медико – санітарній частині ПАТ «СУМИХІМ­ПРОМ» Ви зможете здійснити різні види обсте­ження :

– Ультразвукове;

– Ендоскопічне (езофагогастроскопію, брон­хоскопію);

– Рентгенологічне;

– Лабораторне (гематологічне, біохімічне);

– Зробити аудіограму;

– Електрокардіограму ;

– Спірографію, спірометрію;

Професійні консультації Вам нададуть спеціалі­сти:

– Отоларинголог;

– Невропатолог;

– Акушер – гінеколог;

– Офтальмолог;

– Терапевт;

– Дерматовенеролог,

– Хірург

Переваги послуг МСЧ ПАТ «СУМИХІМПРОМ» у тому, що за призначенням нашого сімейного лікаря Ви зможете, не виходячи з лікувального закладу, зробити всі обстеження. Якщо Ви втоми­лись бігати по місту у пошуках швидкого та якіс­ного обстеження, то приходьте до нас. Ми знахо­димось за адресою: м. Суми , вул. Харківська п/в № 12 або звер­тайтесь за телефоном: 683-220.

Наш сайт:

Medical unit