40003, Ukraine
Sumy, Kharkivska str., p/o 12
Commercial service
+38 (0542) 67-42-14

Футбольне чемпіонство, Баскетбол не змінює лідерів, Пауер-потужність «Сумихімпрому», Канатні несподіванки

Команда футболістів ПАТ «СУМИХІМПРОМ» неодноразово дово­дила свою футбольну майстерність у змаганнях різних рівнів.

От і на чемпіонаті міста з міні-футболу хіміки довели, що вони найкращі. Чемпіонат міста з міні-футболу серед промислових підприємств три­вав два дні. «Сумихімпром» зустрівся у футбольних поєдинках з трьо­ма командами і усі матчі пройшли на користь наших.

«Сумихімпром» – «Інваспорт»: 7-1

«Сумихімпром» – «Водоканал»: 8-0

«Сумихімпром» – «Насосенергомаш»: 5-2

Результати турнірів говорять самі за себе. Наші футболісти виборо­ли впевнену перемогу. До складу чемпіонської команди увійшли: Ігор ВОЛКОВ (з/управління), Артем БУГАЙ (з/у), Андрій КАРПЦОВ (з/у), Артур ТОДОР (з/у), Роман РЯБОКОНЬ (з/у), Сергій ЄЛШАНСЬКИЙ (ВГПРЗ), Ро­ман САЄН­КО (ПК «Хімік»), Олек­сандр БІДА (ЦГС), Сер­гій ЧИРКОВ (ЦЦР), Пав­ло МАТВЄЄВ (ЦЦ КВПіА), Олег ДУ­БИНСЬКИЙ (ЦФК).

Баскетбол не змінює лідерів

У липні тривали баскетбольні протистояння між трьома об’єднани­ми командами підприємства.

Змагання проходили у два кола. Впевне­но лідерство за минулорічною традицією посіла команда ЦГС-котель­ний. Запекла боротьба точилася за друге місце. Срібними призерами стали баскетболісти збірної команди РБЦ- ЦЦ КВПіА – з/управління. На третьому місці – команда ОЦДТ-СКЦ№5-АТЦ.

Пауер-потужність «Сумихімпрому»

Наприкінці липня від­бувся одинадцятий вид змагань в залік міської спартакіади серед команд промислових підприємств. Наші спортсмени секції «Пауерспорт» традиційно виступили на межі своїх можливостей і впевнено посіли перше загальноко­мандне місце з сумарною кількістю балів – 161.

Змагання базувалися на багатоповторному жиму штанги лежа­чи. Вага штанги – 50 кг. До складу команди увійшли: майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу Віктор ПІСКУНОВ (цех зв’язку), чемпіон України з пауерліфтингу Володимир БАКЛЯК (ін­структор фізкультури), Віктор КАЛАШНИК (ЦКСК), чемпіон міста Роман РЯБОКОНЬ (СБ). Роман став абсолютним чемпіоном і цього разу, виконавши 69 жимів штанги та набравши 47,5 балів. Бронзовим призером в особистому заліку став Володимир БАКЛЯК – 61 жим штанги, 37,1 балів.

За результатами усіх змагань міської спартакіади, команда ПАТ ста­ла беззаперечним переможцем. У нашому активі – 7 перших місць, 3 других, 1 четверте і 3 перших місця в «Днях здоров’я».

Канатні несподіванки

Завершальні змагання в залік 61-ої Спартакіади ПАТ «Сумихімпром» – перетягування канату.

Кілька років поспіль призери практично не змінюються. Цьогоріч у трійку лідерів увірвалася команда титанівців. Хвацьке прагнення до перемоги подолало досвідчених чемпіонів «ка­натного спорту». Отож, вперше за тривалу історію перетягування ка­нату володарем титулу переможця стала команда ОЦДТ. Поступилася першістю команда ЦЦР. На третій позиції – електроцех.