40003, Ukraine
Sumy, Kharkivska st., p/o 12
Commercial service
+38 (0542) 67-42-14


«Хто зверху?»

Усім відома істина, що сміх продовжує життя. Наші хіміки особливо полюбляють посміятися, у цьому ми переконалися 04 квітня на розважальній шоу-програмі «Хто зверху?». Без сумніву, глядачі й учасники, насмія­лись, продовжили своє життя як мінімум на сто років. Адже це був веселий і динамічний вечір.

Головною інтригою як завжди стало питання: Хто ж буде зверху? Чоловіки чи жінки? Сила чи краса? Ці питання 8 учасників шоу з’ясовували протягом вечо­ра, змагаючись у десяти різнопланових раундах. Честь команди чоловіків відстоювали Олексій ТКАЧЕНКО, Віктор МІЩЕНКО, Станіслав ПАНЧЕНКО, Олександр РОСЬ. Жіночу команду представляли Ксенія ШПИЛЬ­КА, Тетяна БРИЖИК, Дарина ХАРЧЕНКО, Олена ПАНЧУК. Шоу проходило під повним кураторством методиста ПК «Хімік» Тетяни БІЛОКУР, яка зробила неоціненний вклад у втілення цього квітневого свята. Долучилася до творчої програми й вся творча родина ПК «ХІМІК».

Кожного року жіноча та чоловіча команда змагаєть­ся за різні нагороди: монети, біткойни. У цьому році учасники збирали лайки. Яку команду найбільше за­лайкають, того й перемога! Перший конкурс учасники розділили з глядачами, адже мусили з’ясувати хто го­лосніший: жінки чи чоловіки. І ось перший результат – нічия. Уболівальники та учасники від­чули хвилю адреналіну, і стали більш жваві. Попереду на них чекали ще 9 раундів. У четвертому сезоні учасни­ця жіночої команди Олена ПАНЧУК установила новий рекорд у конкурсі «Хто я?», відгадавши заданого персо­нажа за 11 секунд. Персонаж Джонні Деппа – Джек ГОРОБЕЦЬ приніс жі­ночій команді немалу кількість лай­ків. У чоловіків була – Мерлін МОН­РО, яку Олександр РОСЬ відгадав за 1 хвилину 25 секунд і отримав пару лайків. Актуальним став пасхальний конкурс –«Великодні яйця». У цьо­му раунді чоловіча сила взяла гору і хлопці розгроми­ли дівчат із рахунком 9 -2. Найвеселішим став 9 раунд – конкурс «Домашнє завдання», у якому команди мали зробити пародію на відому зірку. Переможець мав от­римати срібну кнопку ютуба. Першими до справи взя­лися чоловіки. У них була пародія на Наталію ФАЛІОН та гурт «Лісапетний батальйон». Чоловіки запалювали під відомий хіт «Лісапет мій, лісапет…». Яскраві костю­ми, синхронна хореографія, незвичні акробатичні трю­ки «Наталії» та її «кума», і вихід минулорічного оленя – вразили глядачів у саме серце. Потім позмагатися за перемогу вийшли дівчата. Пародія на суперстара сучас­ної української естради – Олега ВИННИКА. Дівчата ві­дривалися під хіт «Ніно», який доволі відомий нашим хімікам. На сцені був «Вінник», його охоронниця, фа­натка й вічно незадоволена прибиральниця. Сексуальна хореографія, взаємодія з глядачками, діалог із суддями – стали особливою рисою цього божевільного квартету. Як результат, у цій гумористичній зарубі перемогу от­римала жіноча команда!

Закінчився вечір запальними гавайськими танцями, глядачі вже не могли всидіти і почали відриватися ра­зом із командами. Такий теплий, розігрітий, запальний глядацький зал додавав впевненості учасникам. Голов­на інтрига вечора ще була не відкрита: «Хто ж все таки зверху?». Цю дилему ми будемо вирішувати в наступ­ному – п’ятому сезоні, адже сьогодні перемогла дружба!