40003, Ukraine
Sumy, Kharkivska str., p/o 12
Commercial service
+38 (0542) 67-42-14


Його життя, то творчий перепліт думок

Своє 80-річчя святкує один із перших редакторів газети «Хімік» Володимир Леонтійович НІКІТЕНКО.

Кожна мрія має ставати метою. Здається, саме це кредо керувало Володимиром Леонтійови­чем усе життя. У 1958 році, прийшовши працю­вати в котельний цех Суперфосфатного заводу, він активно працював у газеті. Надавав свої ма­теріали, публікував вірші, активно долучався до наповнення інформацією різних рубрик. На­прочуд легко йому це вдавалося, його матеріали здобували популярність серед читачів. Та це й не дивно, адже ще зі школи Володимир Леонтійович вирізнявся талантом віртуозного володіння сло­вом. Позаштатна робота в газеті поставила перед Володимиром Леонтійовичем нову ціль. Він вирі­шує вступати на факультет журналістики і оби­рає один із кращих закладів країни — Київський університет Т.Г. Шевченка.

У 1966 році, після успішного закінчення універ­ситету, Володимир Леонтійович починає свою роботу на журналістській ниві. Його перші жур­налістські матеріали публікуються в газеті «Чер­воний промінь». У 1977 році він повертається туди, де вперше відчув бажання стати творцем слова — до рідного підприємства «СУМИХІМ­ПРОМ». Знайомий і такий майстерний стиль журналіста викликав багато позитивних емоцій у читачів. У 1978 році Володимир Леонтійович очо­лює інформаційну перлину «СУМИХІМПРОМ» — газету «Хімік». За часів Володимира НІКІТЕН­КА газета переживала декілька модернізацій, але незмінним залишалося бажання хіміків читати й насичуватися інформацією. Саме цей цілеспря­мований, талановитий редактор стояв на інфор­маційній варті протягом 27 років. У 2005 році Володимир Леонтійович склав свої редакторські повноваження, передавши їх своїм наступникам.

Шановний Володимире Леонтійовичу! Нехай рядки вашої життєвої поезії наповнюються здо­ров’ям, любов’ю, щастям та теплом усмішки рід­них, близьких людей! Бажаємо, щоб життєві сили ніколи вас не покидали, а натхнення підтримува­ло гарний настрій!