40003, Ukraine
Sumy, Kharkivska st., p/o 12
Commercial service
+38 (0542) 67-42-14

Лічені кроки до фінішу, Футбольні баталії, Ні кроку назад, тільки вперед, Повернення чемпіонів

Відбулися змагання з легкої атлетики в залік 60- ї Спартакіади.

Добігає кінця ювілейна Спартакіада ПАТ «СУМИХІМПРОМ». Останні змагання стають вирішальними для хіміків, адже команди ідуть з міні­мальним відривом і кожен програш може коштувати перемоги. 17 лип­ня 2019 року пройшли змагання з легкої атлетики, до яких долучилася рекордна кількість команд. Усього взяло участь 20 цехів, тому конкурен­ція була надзвичайно високою. Перше місце – ЦСМУ, друге – котельний, третє – ОЦДТ.

У забігу на 100 метрів серед чоловіків перше місце посів – Олег ДУБИН­СЬКИЙ (ЦФК), друге місце – Олексій СКІТЄЙКІН (ОЦДТ), третє місце – ВІТАЛІЙ НЄМЦОВ (котельний). Серед жінок перше місце посіла – Ла­риса ЛІТВІН (ЦКСК), друге місце – Олена НОМИРОВСЬКА (заводоу­правління), третє місце – Анна ПОНОМАРЬОВА (ЦГС).

Стрибки в довжину серед чоловіків: перше місце – Віталій НЄМЦОВ (котельний), друге місце – Олексій СКІТЕЙКІН (ОЦДТ), третє місце – Єфим ТЕРЕШОНОК (ЦСМД). Серед жінок: перше місце – Лариса ЛІТВІН (ЦКСК), друге -Анна ПОНОМАРЬОВА (ЦГС), третє – Аліна СВИНАРЕНКО (ЦСМД).

У метанні гранати перше місце посів Ігор ДЕРКУН (Нейтралізація), який встановив новий рекорд підприємства (53 ме­три). Друге місце – Євгеній СОШКА (ЦЦР), третє – Єфим ТЕРЕШОНОК (ЦСМД).

Футбольні баталії

Завершився чемпіонат із футболу ПАТ «Сумихімпром» Названі переможці, а також кращі гравці.

Стартував футбольний чемпіонат 01.07 2019 року. Участь у ньому взяли 6 команд із 14 цехів. За футбольний титул бо­ролися команда «Хімвектор», «ЦЦР+ЗЦ+ЦКСК+ВГПРЗ», «РМЦ + заводоуправління», «Котельний цех + ЦФК+ СКЦ-4», « КВПтаА + електроцех+РБЦ», «ОЦДТ+ЦГС».

Команди грали в одне коло, після чого переможці прохо­дили до наступного етапу. Після кожного кола, одна коман­да залишала футбольне поле. Так у фінальне коло потра­пили команди «ОЦДТ+ЦГС», «ЦЦР+ЗЦ+ЦКСК+ВГПРЗ», «КВПтаА+електроцех+РБЦ», «РМЦ+ заводоуправління». І тут розпочалися дуельні схватки, у яких свою майстерність продемонстрували польові гравці. Так, у команді «ОЦД­Т+ЦГС» хочеться відзначити Олексія СИЧОВА (ОЦДТ), Олексія СКІТЕЙКІНА (ОЦДТ), Андрія ПАСЬКА (ЦГС). До кращих відносяться і гравці збірної команди «РМЦ + заво­доуправління»: Євген РАД­ЧЕНКО (РМЦ), Микола СУХОРУКОВ (РМЦ), Дми­тро ЧЕПУРНИЙ (заводоу­правління), Артем БУГАЙ (заводоуправління). У збірній команді «ЦЦР+З­Ц+ЦКСК+ВГПРЗ» можна відмітити Сергія СПІВА­КА (ЗЦ), Сергія ЧИРКОВА (ЦЦР), Сергія ЄЛШАНСЬ­КОГО (ВГПРЗ). Саме усім цим гравцям вдалося про­демонструвати справжні футбольні баталії, завдяки їм ми знаємо, що таке «гол в дев’ятку», і який він «вдалий пас». Усім відома істина, що гарний голкіпер – це півкоманди. Саме такими стали : Ігор ГОРЕНКО (ЦЦР) та Ігор ВОЛКОВ (заводоуправління).

Трійка кращих розмістилася наступним чином: на третій позиції команда «РМЦ+заводоуправління», яка поступи­лася сріблом команді «ЦЦР+ЗЦ+ЦКСК+ВГПРЗ». А золото чемпіонату виборює команда «ОЦДТ+ЦГС». Вітаємо пере­можців, бажаємо залишатися кращими не тільки на фут­больному полі, а й у виробництві!

P.S.: СК «СУМИХІМПРОМ», гравці, уболівальники вдяч­ні судді Олександру РАСТРОСТІ (цех Нейтралізації) за справедливість й професіоналізм, який він проявляв під час матчів.

Ні кроку назад, тільки вперед

Укотре хімік підкорив спортивний олімп.

Для когось літо – час відпочинку, а для когось час нових досягнень! Наш прославлений на всю країну хімік Андрій ДМІТРІЄВ впевнено прямує до поставлених цілей, не перед чим не зупиняючись.

20 липня 2019 року в місті Нікополь проходив кубок України зі стронгмену. Андрій достойно представив не тільки наше підприємство, але й місто Суми, увійшовши в трійку кращих. Андрій отримав бронзу змагань, поступившись чемпіонством спортсмену з Чернівців та спортсмену з Білорусі.

Витримавши паузу «аж в цілу добу» Андрій попрямував в Одесу на Кубок Чорного моря. Тут стронгмен покращив свій результат, виборовши друге місце.

Та на цьому Андрій не зупинився, повернувшись в Суми. Після недовгого відпочинку він вирушив на чемпіонат відкритого кубку Сумської області зі стронгмену, який проходив 27 липня в Краснопіллі. Участь у ньому взяли кращі спортсмени нашого міста, Києва, серед яких був дворазовий чемпіон Європи з важкої атлетики Олександр ПЕЛЯШЕНКО, та спортсмени з Харкова. Учасники змагалися в таких видах спорту: лог-ліфт, фермерська прогулянка, дамбл, утримання йока над головою на максимальний проміжок часу й станова тяга аксель грифа.

Підтримка рідних, безперервні змагання допомогли Андрію здобути перше місце. Цього разу безперечним володарем Кубку Сумської області зі стронгмену стає Андрій ДМІТРІЄВ, слідом за ним спортсмен із Києва Денис ДУБРОВСЬКИЙ і замикає трійку кращих спортсмен із Сум Олексій БІРЮКОВ

Ми щиро вітаємо Андрія, бажаємо щоб перемоги і поразки стали новим стимулом на шляху досягнення мети!

Повернення чемпіонів

Завершилася ювілейна 60-та Спартакіада ПАТ «СУМИХІМПРОМ». Учасники вже приблизно підрахували, хто виривався в трійку кращих, нам же відомо тільки, хто став переможцем у перетягуванні канату.

07 серпня на стадіоні СумДУ зійшлися 10 команд під­приємства, для того щоб поставити фінальну крапку в Спартакіаді 2019 року. Вони були розбиті на дві гру­пи, і способом вибуття визначався кращий. Хочеться відмітити перетягування команд СКЦ-4 та ОЦДТ – це була справжня боротьба, чоловіки тримали інтригу до останнього, стояли, як солдати, не даючи можливості навіть ворухнутися канату. Але потім команда СКЦ-4 одним ривком, другим все ж таки змогла перетягнути команду ОЦДТ. Цікавим було перетягування мину­лорічних чемпіонів команди електроцеху та команди ЦЦР. Змагалися вони за перше місце. ЦЦР були на­лаштовані тільки на перемогу, адже семикратні чем­піони перетягування канату більше не хотіли нікому дарувати перемогу. І так, в запеклому протистоянні ЦЦР все таки отримує чемпіонство, посуваючи ко­манду електроцеху на другу позицію. Третьою стає команда СКЦ-4.

Тепер, коли результати всіх видів змагань відомі, нам залишається чекати підведення підсумків і нагород­ження переможців. А хто саме стане володарем кубку чемпіонів ювілейної 60-ї Спартакіади, ми дізнаємося пізніше!