40003, Ukraine
Sumy, Kharkivska st., p/o 12
Commercial service
+38 (0542) 67-42-14


Лідери листопада

Закінчився 2018 рік підведенням підсумків трудового суперництва за місяць листопад.

Так, 26 грудня на очній оперативній нараді начальникам цехів були вручені пе­реможні перехідні кубки. Трійка кращих розмістилася таким чином:

Серед структурних підрозділів основного виробни­цтва:

Серед цехів допоміжної групи місця розподілилися на­ступним чином:

Протягом минулого року участь в змаганнях брали 19 структурних підрозділів. Із них: 9 основних та 10 допоміжних. Після визначення переможців у листопаді картина претендентів на перемогу стала більш-менш зрозумілою, але ми не будемо називати майбутніх переможців, забігати наперед і вручати нагороди, адже попереду нас чекають результати за грудень місяць. Пропонуємо вам ознайомитись зі списком номінантів, які неоднарозово входили до трійки кращих і ставали переможцями трудових змагань.

Серед допоміжних цехів за чемпіонство будуть змага­тися колективи: автотранспортного цеху, ремонтно-бу­дівельного цеху, залізничого цеху, ремонтно-механічно­го цеху, який неодноразово виборював срібло змагань, Коагулянт, який протягом сезону майже не покидав трій­ку кращих. До них ще приєднаються котельний цех, цех водопостачання та каналізації.

Якщо призери допоміжної групи цехів, можна сказати, відомі, то серед основних цехів значну роль відіграють ре­зультати за грудень місяць. Поки що ми маємо таку карти­ну: перехідний кубок переможців у 2018 році виборювали цех гранульованого суперфосфату, цех фосфорної кис­лоти, цех складних мінеральних добрив, об’єднаний цех двоокису титану, цех залізоокисних пігментів. Срібними призерами неодноразово ставали колективи сірчанокис­лотного цеху №4 і №5, об’єднаний цех двоокису титану, цех концентрації сірчаної кислоти.

Що ж бажаємо всім учасникам високих результатів й успіхів у їх досягненні. Імена переможців трудового су­перництва 2018 року ми дізнаємося у лютому місяці, піс­ля урочистого нагородження.