40003, Ukraine
Sumy, Kharkivska str., p/o 12
Commercial service
+38 (0542) 67-42-14


Літні канікули – не проблема!

У житті кожної дитини розпочалася найкраща пора – літні канікули. Такі довгоочікувані, ве­селі, наповнені теплом, радістю та новими вра­женнями. Справжній відпочинок для школярів, але не для батьків! Тепер, коли шкільні табори закінчилися, і вчителі відправилися у відпустку, відповідальність за маленьких чад повністю па­дає на плечі батьків. І тут перед мамами і татами постає справжня головоломка: «Як організува­ти відпочинок дитині? На кого залишити її? Як встигнути оздоровити за літо?» Вирішення цих питань одне – літній табір.

19 червня 2019 року вкотре привітно відчи­нилися двері ДОТ «Зоряний», у якому вже за традицією із покоління в покоління проводять літо діти працівників ПАТ «СУМИХІМПРОМ». Команда справжніх професіоналів-педагогів, досвідчених працівників, веселих та креативних вихователів, узялася за створення незабутнього літа для дітей. «Зоряний» знову ожив, адже до нього завітало більше трьохсот дітлахів.

Креативно розпочалося відкриття сезону. Пре­зентація загонів проходила у формі батлу. Діти були поділені на жіночу та чоловічу половину, яку відповідно очолювали вихователі. Дівчата і хлопці вирішували, хто ж із них крутіший. Вони змагалися у танцювальних і музичних конкур­сах. Із такою ж завзятістю змагалися і вихова­телі, які продемонстрували свої таланти, чим до­вели свій авторитет, серед дітей. До речі, серед вихователів ми помітили знайомі всій Україні обличчя кумирів дітей, віце-чемпіонів «Ліги смі­ху», учасників команди «Гостиница 72» – Марію ОСТРОГУ та Андрія ГРЕБЕНЮКА. Тепер ми не сумніваємося, що дітям у «Зоряному» надзви­чайно весело.

Вирішити, яка ж половина табору краща, допо­могли почесні гості – директор з персоналу та со­ціальних питань ПАТ «СУМИХІМПРОМ» Олег ТЕТЬОРКІН, голова профспілкового комітету ПАТ «СУМИХІМПРОМ» Наталія КОЛЄСОВА та голова Сумської обласної ради профспілок­Тетяна ЄВДОКИМОВА. У результаті перемогла дружба усієї родини «Зоряного», яка зробить це літо для дітей незабутнім.

Цього вечора на всіх чекав сюрприз – світло­ве-шоу, після якого відбулася святкова дискоте­ка. Для всіх бажаючих зберегти моменти дитячої радості було організовано фотозону.

Побувавши хоча б один раз у «Зоряному», ви захочете повернутися до нього знову!