40003, Ukraine
Sumy, Kharkivska st., p/o 12
Commercial service
+38 (0542) 67-42-14


Літо обіцяє бути плідним

Символічно, що напередодні Дня хіміка вийшов Указ Президента про заборону ввезення на територію України російських мінеральних добрив, що дає змогу на літній сезон завантажити наші виробництва.

України ввела санкції проти російських виробників складних мінеральних добрив – ПАТ «Фосагро», АТ «Мінерально-хімічна компанія «Єврохім», «Об’єднана хімічна компанія «Уралхім» та ін. Санкції у вигляді блокування активів, обмеження торговельних операцій, запобігання виведенню капіталів за межі України, зупинки виконання економічних і фінансових зобов’язань, а також заборони на держзакупівлі вводяться на три роки.

Якщо до цього запроваджені обмеження Кабміну стосувалися лише азотної групи добрив, то вищезгаданий Указ Президента відкрив перспективу для нашого підприємства працювати на внутрішньому ринку. Саме тому ПАТ «Сумихімпром» планує спекотне виробниче літо. На початку червня вже здійснено пуск ЦФК, відновлено роботу ЦГС, де прогнозується вироблення добрив марки NP 12:24. А на базі цеху складних мінеральних добрив передбачається випуск NPK 10:26:26.

Об’єднаний цех двоокису титану продовжу працювати з плановим навантаженням 3600-3700 тонн продукту на місяць.