40003, Ukraine
Sumy, Kharkivska str., p/o 12
Commercial service
+38 (0542) 67-42-14


Маємо честь працювати у великій хімії

ПАТ «СУМИХІМПРОМ» спра­ведливо називають лідером хіміч­ної галузі України.

Наше підприєм­ство – єдине в Україні випускає шість марок діоксиду титану, має можливість виробляти мінеральні добрива під конкретне замовлен­ня – більше 20 найменувань NP та NPK з різним вмістом поживних речовин. Вітчизняні та закордон­ні споживачі схвально оцінили нашу продукцію, у тому числі й сульфат заліза, який застосовуєть­ся як кормова добавка. За усіма виробничими досягненнями нашого підприємства стоять люди. День хіміка – це свято, коли вшановують професіоналів хіміч­ної справи. І цю тради­цію колектив сумських хіміків не порушує.

Привітати хіміків завітали поважні гості – представники обласної і міської влади. Міський голова Олександр ЛИ­СЕНКО зазначив, що «Сумихімпром» є візитів­кою міста Суми, бо дуже часто закордонні партнери асо­ціюють Суми саме з нашим гігантом хімічної промисло­вості.

Голова Сумської обласної ради Віктор ФЕДОРЧЕНКО зауважив, що місто Суми завдячує хімікам у масштабній розбудові в роки його становлення. Тому для Сумщини важлива стабільна робота підприємства. Про цінність «Сумихімпрому» та його трудового колективу говорив і заступник голови Сумської обласної держад­міністрації Тарас САВЧЕНКО. З вітальним словом до хіміків звернулася і голова Сум­ської обласної ради профспілок Тетяна ЄВДОКИМО­ВА.

Тисячі сумчан пов’язали своє життя з хімічною промисловістю. Надійною за­порукою успіху працівників на­шого підприєм­ства є потужна наукова школа, традиції, новітні технології та енергія молодих фахівців. На честь професіоналів хімічної га­лузі лунали запальні та ліричні пісні від солістів Палацу культу­ри «Хімік», кружляли у граціозних па хореографічні колективи і тріумфально летіли феєрверки та конфетті.

28 травня урочисті заходи з нагоди професійного свята розпочалися з врученням свідоцтв 50-м працівникам підприємства, яким присвоєно почесне звання «Заслужений ветеран праці ПАТ «СУМИХІМПРОМ».