40003, Ukraine
Sumy, Kharkivska st., p/o 12
Commercial service
+38 (0542) 67-42-14


Медичне крило колективу хіміків

Третя неділя червня – професійне свято медичних працівників, які тримають під своїм крилом опіки найважливіше – наше здоров’я.

Сократ говорив: «Здоров’я – це ще не все, але все без здоров’я – ніщо». Важко не погодитися з цим судженням і переоцінити роль здоров’я в нашому житті. Не менш важливу роль відігра­ють лікарі – ті, до кого ми поспішаємо, коли система «Здоров’я» дає збій. У колективі сумських хіміків цю функцію виконують медики МСЧ ПАТ «Сумихімпром» та санаторію-профілак­торію «Олдиш». І день медичного працівника – гарна нагода подякувати їм за уважність, турботу й професіоналізм.

Нині медико-санітарна частина укомплектована лікарями різних категорій: 33% лікарів з вищою категорією, 9,5% мають 1 категорію, 19% – 2 категорію, решта 38% без присвоєної ка­тегорії.

Слід зазначити, що колектив хімпромівської МСЧ омо­лодився, а нещодавно і поповнився ще одним молодим лікарем-стоматологом.

До того ж, МСЧ активно готується долучитися до ме­дичної реформи. Хіміки матимуть змогу підписати декла­рації з лікарями-терапевтами: Олександр РОСЬ, Григорій МАГАЛЯС, Тетяна ВЕЛИЧКО. Медичний заклад та лікарі вже зареєстровані в єдиній державній програмі, чого ви­магає реформа.

Цехові терапевти проводили зустрічі у трудових колек­тивах, де роз’яснювали основні зміни, передбачені ме­дичною реформою.

У травні відкрито оздоровчий сезон у санаторії-про­філакторії «Олдиш». Цьогоріч традиційно заплановано 7 заїздів для працівників підприємства та їх сімей. На базі санаторію проводяться курси лікування та профілакти­ки захворювань нервової системи, органів опори та руху, органів диханняі ЛОР, хвороб шлунково-кишкового тракту.

Природно-лікувальні ресурси:

Лікувальні грязі: сульфідні ілові.

Методи лікування:

Кліматотерапія: прогулянки по території санаторію, ае­ротерапія, спелеотерапія.

Лікувальна фізкультура (кінетотерапія): лікувальна гім­настика, ближній туризм.

Бальнеотерапія: «сухі» вуглекислі ванни, кисневі ванни, перлинні ванни, йодобромні ванни, хлоридно-натрієві ван­ни, ванни з бішофітом і лікувальними травами.

Пелоїдо- та тепло терапія: парафінові аплікації, грязьові компреси.

Електро-світло терапія та інші види апаратної (штуч­ної) фізіотерапії: гальванізація та електрофорез, УЗТ та ультрафонофорез, НЧ магнітотерапія, ДМХ терапія, лазе­ротерапія, дарсонвалізація, електроміостимуляція, інтер­ференцтерапія, інгаляції ультразвукові, синглетно-киснева терапія, аероіонотерапія, механотерапія.

Лікувальний масаж: ручний масаж (загальний і окремих ділянок тіла): класичний, сегментарний, інший; апаратний масаж: пневмомасаж, вібраційний масаж, інший.

Інші види терапії: фітотерапія, ароматерапія, лікування бішофітом.

Надання путівок матері та дитини дають змогу оздорови­ти і дітей працівників підприємства. Висококваліфікований персонал дасть всі необхідні рекомендації, враховуючи ін­дивідуальні особливості кожного пацієнта. Додаткові сили та енергію можна черпати у збалансованому харчуванні, прогулянках в оазисі хвої чи берегами річки, підтриманні спортивного тонусу організму, вечірньому дозвіллі з арти­стами ПК «Хімік», нових знайомствах та невимушеному спілкуванні в колі колег та друзів.

З нагоди Дня медика, колектив хіміків щиро вітає праців­ників МСЧ й санаторію-профілакторію та зичить міцного здоров’я, добра і шани від людей, оптимізму, достатку та благополуччя!