40003, Ukraine
Sumy, Kharkivska st., p/o 12
Commercial service
+38 (0542) 67-42-14


Мислити і діяти масштабно

Один із кращих бригадирів слюсарів-ремонтників ЦЦР Олег Володимирович ГРИЩЕНКО нагороджений медаллю «За працю і звитягу». Про трудовий шлях на підприємстві і основні принципи в роботі – читайте далі.

Цьогоріч Олег Володимирович має нагоду святкувати своє повноліття на трудовій ниві ПАТ «Сумихімпром» – 18 років наполегливої праці, професійного росту, стрімкого шляху до визнання й поважного авторитету в колективі. Олег ГРИЩЕНКО має за плечима понад 15 років бригадирського стажу. Кілька років поспіль йому присвоюється звання «Кращий бригадир ПАТ «Сумихімпром» за річними результатами трудового суперництва. А в День Соборності України Олегу Володимировичу вручили почесну державну відзнаку – медаль «За працю і звитягу».

Начальник цеху централізованого ремонту Олександр ЧЕШКО характеризує нагородженого як одного з найкращих бригадирів в цеху:

– Бригада Грищенка завжди прагне братися за масштабні й складні проекти. Труднощі їх не лякають, навпаки – їм до вподоби мислити і діяти масштабно.

Серед найбільш знакових капремонтів та реконструкцій – демонтаж-монтаж контактного апарату СКЦ №4, заміна царг на печах ОЦДТ й вапняного цеху, минулого року три місяці працювали над демонтажем та встановленням абсорбера у цеху складних мінеральних добрив. Нині бригада працює над підготовкою цеху гранульованого суперфосфату до пуску: здійснюють регулювання бандажних кілець, виготовлення й заміну майданчика обслуговування транспортного устаткування та інші важливі підготовчі роботи.

Олег Володимирович у слюсарній справі вже майже 30 років, тому досконало знає всі нюанси й володіє професійними навичками кваліфіковано і оперативно виконувати поставлені завдання. До того ж, в колективі бригади панує взаєморозуміння і злагодженість. Цьому сприяють і тривалі роки спільної роботи, і братське плече – брати Грищенки вже більше 15 років поспіль працюють в одній бригаді.

Щиро вітаємо Олега ГРИЩЕНКА з високою почесною нагородою і зичимо вагомих здобутків як на професійній, так і на життєвій ниві!