40003, Ukraine
Sumy, Kharkivska st., p/o 12
Commercial service
+38 (0542) 67-42-14


Міжнародний День стоматолога

Посміхайтеся і не хворійте – головне побажання лікарів, від яких залежить краса наших посмішок. 9 лютого своє професійне свято відзначали стоматологи.

Дехто згадує про стоматолога тоді, як починають боліти зуби, дехто їх страшенно боїться, а дехто три­має «зубне питання» на контролі, дбає про своєчасну профілактику і не приховує щасливої посмішки. До якої категорії відноситеся ви? Обирайте третю, тим паче що стоматологи нашої медико-санітарної части­ни готові взяти під опіку сяючі посмішки хіміків.

Лікар-стоматолог Микола ГРИЗОДУБ опікується здоров’ям зубів працівників підприємства з 2013 року. За цей час зрозумів, що хіміки здебільшого звертають­ся за допомогою, коли вже «припече». Але є й свідомі пацієнти. Говорить, що від своєї роботи отримує задо­волення, навіть якщо й працює у напруженому темпі. Головне – встиг­нути виконати все задумане й макси­мально догодити пацієнту, щоб він вийшов з кабінету здоровий і щасли­вий.

Третій рік пра­цює на підприєм­стві лікар-стома­толог Жанна СТРОКОЛІС. За цей час вона пе­реконалася, що хіміки вирізня­ються особли­вою «стоматоло­гічною фобією», адже всадити їх у крісло не так просто. Нава­жуються йти до стоматолога вже тоді, коли зуб нестерпно болить, або їсти нічим. Згідно статич­них даних показник «екстрених болісних звернень» на нашому підприємстві втричі вищий, ніж показник по місту. А це свідчить про те, що хіміки ще не сформу­вали в собі звичку регулярно відвідувати стоматолога і завчасно дбати про здоров’я своїх зубів!

З нагоди професійного свята надсилаємо нашим ліка­рям-стоматологам привітання й побажання свідомих і вдячних пацієнтів! Нехай все добро, зроблене вами, повертається до вас з подвійною силою!