40003, Ukraine
Sumy, Kharkivska st., p/o 12
Commercial service
+38 (0542) 67-42-14


Наші в Європі

З 19 березня по 21 березня 2019 року у виставково­му центрі в місті Нюрнбернг (Німеччина) проходила найбільша міжнародна виставка в сфері високоякіс­них лакофарбових матеріалів і покриттів, герметиків, будівельних матеріалів і клеїв «European Coatings Show 2019», на якій була представлена і наша продук­ція.

Цьогорічна «European Coatings Show» встановила новий рекорд відвідуваності, чим підкреслила свою позицію провідної виставки для міжнародної про­мисловості покриттів. На виставку прибуло близько 30,5 тис. відвідувачів з 124 країн, для того щоб ско­ристатися можливістю дізнатися про інновації у ви­робництві фарби, покриття та герметизації. Усього було представлено 1156 експонентів з 46 країн, серед яких і наші діоксид титану. Провідні світові виробни­ки представляли сировину та проміжні продукти для виробництва фарби, покриттів, будівельних хімічних продуктів та клеїв.

Мета участі у виставці – представити нашу продук­цію на міжнародному рівні, побудувати партнерські відносини з представниками різних країн та учасника­ми сучасного хімічного ринку. Познайомитися із інно­ваціями виробництва. Щодо останнього, то на пере­додні виставки пройшла ціла конференція «Coatings», яка надала експертні знання присутнім. Участь у ній взяли близько 800 учасників з 54 країн. На ній висту­пили провідні європейські вчені, які розглянули пи­тання виробництва, розробки застосування нових компонентів та різноманітної сировини (такої як діок­сид титану). Наші представники мали можливість зу­стрітися з лідерами інновацій та обговорити останні розробки у виробництві пігментів, ознайомитися з новим виробничим обладнанням та приладами для підвищення контролю якості продукції.