40003, Ukraine
Sumy, Kharkivska st., p/o 12
Commercial service
+38 (0542) 67-42-14


Наука відпочинку

Санаторій-профілакторій «Олдиш» ПАТ «СУМИХІМПРОМ» навчить вас правильно відпочивати й покращить здоров’я.

Кожну людину з дитинства вчать працювати. Наш труд має бути продуктивним, приносити користь і добробут Але чомусь нас не вчать відпочивати. Виявляється, що це – мис­тецтво, і його треба опановувати. Під час відпочинку варто не тільки розслабитися, а й зарядитися енергією, відновити життєві сили, які знадобляться протягом подальшого часу. Для цього найкраще підходять оздоровчі заклади санаторно­го типу. Відпочити душею й тілом, насолодитися красою рід­ної природи ви зможете у санаторії-профілакторії «Олдиш».

Це казкове місце не один десяток років допомагає праців­никам ПАТ «Сумихімпром» покращити своє здоров’я. Саме тут люди отримують кваліфіковану допомогу у лікуванні захворювань нервової системи, органів дихання, опорно-ру­хового апарату, шлунково-кишкового тракту. Унікальні ліку­вальні процедури сприяють швидкому й ефективному оздо­ровленню.

Головний лікар МСЧ та санаторію-профілакторію «Ол­диш» Ольга СТОВБИР розповіла:

– За цей сезон ми маємо намір оздоровити близько 700 чоловік. На сьогоднішній день план по оздоровленню вико­нується стовідсотково. Для всіх працівників ПАТ «Сумихім­пром» діють пільги, що роблять відпочинок більш доступним. Найбільш популярний період відпочинку – липень-серпень. У цей час тут дуже багато бажаючих, і це не дивно, адже со­сновий ліс, річка Псел, озеро Олдиш – як спасіння від літньої спеки. До того ж, літня пора – гарна нагода оздоровити дітей, придбавши путівки матері-дитини.

Та все ж головна ознака санаторію-профілакторію «Ол­диш» – це якісні лікувальні процедури. Тут можна зустріти такі методи лікування, як: масаж, бальнеотерапія, кліматоте­рапія, лікувальна фізична культура, пелоїдо- та теплотера­пія та ін. Ми поцікавилися у відпочиваючих і дізналися, які процедури їм до вподоби найбільше. До трійки найпопуляр­ніших увійшли масаж, водні та грязьові процедури.

– Основна хвороба хіміків – це остеохондроз, – говорить масажист Олена ПАНЧУК. – Майже кожен другий відвідувач страждає від нього. Тому варто хоча б двічі на рік проходити курс масажу, займатися плаванням і не лінуватися робити зарядку.

До речі, цьогоріч до санаторію-профілакторію «Олдиш» прийшов працювати новий інструктор ЛФК Володимир ІВАНЕНКО. Він не лише тренер, а й психолог, вихователь, гуморист, майстер своєї справи. Особливо його заняття по­любляють діти, яскравим доказом цього є ранкова зарядка. За­йматися фізичною культурою під його керівництвом будуть всі – це однозначно. Для людей із захворюванням серцево-су­динної системи та для людей поважного віку існує таке занят­тя, як «Теренкур» (метод санаторно-курортного лікування, що передбачає дозовані фізичні навантаження у вигляді пішохід­них прогулянок за певними, розміченими маршрутами).

Усі свої шкідливі звички ви мусите залишити за територією санаторія-профілакторія «Олдиш», адже тут із цим – суворо, та й часу не вистачить, і бажання не виникне. Після процедур ви можете відвідати гарно облаштований тренажерний зал, баскетбольний майданчик або поплавати у річці. Два дні на тиждень розважальну програму проводить ПК «Хімік». Ви зможете насолодитися концертною програмою, а також по­танцювати під ритми популярних пісень на дискотеці. Усі відпочиваючі, яких ми зустрічали, говорили про те, що вже не один рік приїздять оздоровитися у СП «Олдиш».

Раїса ГОЛУБ, маляр РБЦ, розповіла:

– Оздоровлююся тут щороку. Не зраджую цьому чудово­му місцю, адже тут є гарне обслуговування, дуже привітний персонал і якісне надання медичних послуг, що зараз непро­сто знайти.

Ще один великий плюс – це збалансоване харчування. У закладі триразове харчування в широкому асортименті.

Як зазначила завідувач виробництва санаторію-профілак­торію «Олдиш» Ніна ХРЕБТОВА, за час роботи вони вже вивчили вподобання хіміків і усіляко намагаються задоволь­нити їхні смаки. Про те, що відпочиваючі задоволені харчу­ванням, свідчать порожні тарілки після обіду. До найпопу­лярніших страв, напевно, можна віднести запіканку й фарширований перець. Для людей, які через стан здоров’я потребують осо­бливого харчування, існу­ють різні дієтичні столи. Кислородний коктейль із яблучного соку здобув найбільшого поширення серед дітей. Малеча стала справжніми фанатами цьо­го диво – напою.

Працівники СП «Ол­диш» – одна велика роди­на. Тут немає значення, молодий ти чи вже солід­ного віку, усі один одного цінують і поважають. Хо­четься процитувати заступника головного лікаря сана­торію-профілакторію «Олдиш» Ларису ВАЛЬКОВУ: «Мені пощастило працювати саме в цьому колективі, саме з цими людьми. Усі мої хлопці й дівчата ставляться до роботи сумлінно. Це колектив однодумців, у яких одна мета – за­доволені й оздоровлені відвідувачі».

Колектив сана­торію-профілакторію «Олдиш» працює як швей­царський годинник: якіс­но, злагоджено,чітко. Їхнє привітне, тепле, щире ставлення до відвіду­вачів створює атмосферу сімейного затишку. Осо­бливістю санаторію-про­філакторію «Олдиш» є не тільки казковий ландшафт та якісне надання медич­них послуг, а й люди, які тут працюють.

Відпочинок – це запорука здоров’я. Правильно сплано­ваний відпочинок надасть сил на довгі місяці роботи. А для того, щоб він приніс максимальну користь, проведіть його з компанією професіоналів санаторію – профілак­торію «Олдиш».