40003, Ukraine
Sumy, Kharkivska st., p/o 12
Commercial service
+38 (0542) 67-42-14


Новорічний калейдоскоп

Добігли кінця новорічні свята, стихли звуки святкових пісень, зупинилася запальна круговерть хороводів, але яскраві, святкові моменти запам’ятаються надовго. Приємно згадати щирі дитячі посмішки, які додавали святкового настрою і зігрівали у холодні зимові дні. Дякуючи працівникам ПК «Хімік», Новий рік для дітей працівників ПАТ «Сумихімпром» набув ще більшої казковості.

Важко уявити Новий рік без його постійних героїв – Діда Мороза та Снігуроньки. За доброю традицією від профспілкового комітету підприємства казкові герої завітали в домівки наших працівників і привітали малечу зі святом. Новорічні гості побували майже в 180 домівках хіміків, де весело розважили діточок, послухали їхні новорічні привітання, дружно виконали святкові пісні, вручили довгоочікувані подарунки.

У перші дні Нового року на всіх дітей чекала святкова програма у Палаці культури «Хімік». Малятам була продемонстрована святкова п’єса «Рожева планета або новорічні тролі», для старших – лірична комедія «Звичайне диво під Новий рік!». Приємно дітлахів здивувала святкова дискотека «Новорічний бум» та анімаційна програма «Розваги біля ялинки». Особливе захоплення вона викликала у наймолодших глядачів, які ще досить непосидючі.

Юні глядачі шаленими оплесками віддячили творчому колективу ПК «Хімік», активно гралися з казковими персонажами анімаційних програм, фотографувалися з Дідом Морозом, залюбки брали участь у конкурсах і на повну відривалися на запальній дискотеці. За три казкові дні талановитий колектив Палацу культури «Хімік» розважив близько тисячі дітей, які, без сумніву, увесь рік пам’ятатимуть це незабутнє свято.

Нехай Новий 2019 рік продовжує створювати дива й дарувати тільки приємні сюрпризи!