40003, Ukraine
Sumy, Kharkivska str., p/o 12
Commercial service
+38 (0542) 67-42-14


ПАТ «СУМИХІМПРОМ» підтвердив міжнародний сертифікат стандарту якості ISO 9001:2015, Почесні нагороди від Союзу хіміків України

Наше підприємство успішно пройшло ресертифікаційний аудит від компанії «Бюро Верітас», який підтвердив, що Система Менеджмен­ту Якості у ПАТ відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015.

Як свідчення високої оцінки представник «Бюро Верітас» вручив оновлений сертифікат директору виконавчому ПАТ «СУ­МИХІМПРОМ» Володимиру ВОЛКОВУ. Символічно, що урочиста подія вручення сертифіката відбулася саме напередодні професійно­го свята – Дня працівників хімічної галузі.

Стандарти ISO охоплюють різні аспекти, пов’язані з управлінням якості продукції та послуг. Наявність сертифікату ISO 9001:2015 є не­заперечною перевагою для ПАТ «СУМИХІМПРОМ» у партнерських відносинах та надає можливість бути конкурентоздатним на міжна­родному рівні.

Почесні нагороди від Союзу хіміків України

Під час урочистостей з нагоди професійного свята Дня хіміка керуючий санацією ПАТ «СУМИХІМПРОМ» Ігор ЛАЗАКОВИЧ вручив п’ятьом працівникам «Знак пошани за заслуги перед хімічною галуззю України».

Почесної відзнаки удостоєні начальник відділу капітального будівництва Серій БОЙКО, заступник ди­ректора з охорони праці та цивільного захисту – начальник відділу охорони праці Владислав ДЗЮБА, на­чальник цеху фосфорної кислоти Олексій ТІПУХОВ, начальник відділу організації праці та заробітної пла­ти Тамара СВЄТАШОВА, апаратник об’єднаного цеху двоокису титану Юрій ПІДОПРИГОРА.

Сергій Вікторович БОЙКО на підприємстві працює двадцять років, сім років очолює відділ капітально­го будівництва. Під його керівництвом відбуваються численні реконструкції у виробничих цехах, підрозді­лах підприємства.

Владислав Дмитрович ДЗЮБА дванадцять років опікується питаннями охорони праці на підприємстві, дбаючи про забезпечення працівників засобами індивідуального захисту та дотримання правил безпеки праці на виробництві.

Олексій Олександрович ТІПУХОВ у колективі сумських хіміків працює з 2002 року, а останні сім років стоїть на чолі цеху з виробництва фосфорної кислоти. На підприємстві свого часу працювали батьки Олексія Олександровича, він гідно продовжує їхню сімейну справу.

Тамара Миколаївна СВЄТАШОВА має за плечима сорок років трудового стажу у ПАТ «СУМИХІМ­ПРОМ». Вона контролює впровадження і застосування у виробничих підрозділах підприємства норма­тивних та законодавчих актів по організації, нормуван­ню й оплаты праці.

Юрій Олексійович ПІДОПРИГОРА тридцять три роки працює апаратником, за цей час освоїв принципи технології різних виробництв – знефторених фосфатів, суперфосфатного, двоокису титану. Брав участь у кон­курсі «Кращий за професією», неодноразово нагород­жувався грамотами за багаторічну відповідальну робо­ту, був занесений на Дошку пошани підприємства.

Вітаємо наших хіміків і бажаємо, щоб робочі будні та вихідні були наповнені світлом, добром та натхненням на нові професійні звершення!