40003, Ukraine
Sumy, Kharkivska str., p/o 12
Commercial service
+38 (0542) 67-42-14


Першість – його життєве кредо, Хімпромівський «Геракл», На другому диханні

Віктор КАЛАШНИК підкорив нову спортивну арену, чим підвищив спортивний імідж підприємства

Столиця ще довго не забуде переможних емоцій учас­ників VIII літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам’яті М.М. Баки з гирьового спорту. Захищати спор­тивну честь нашого підприємства вирушив слюсар з ремонту цеху концентрації сірчаної кислоти Віктор КАЛАШНИК, який вже давно славиться на підприєм­стві як кращий атлет. Список його перемог стабільно поповнюється щороку. Щоразу він дивує молоде по­коління своїми рекордами й намагається перемогти сам самого, досягаючи нових висот.

Цього разу він став кумиром столичної публіки. Зма­гаючись у своїй віковій групі (М1 40 – 49 років) у кате­горії до 95 кілограм Віктор серед 10 учасників виборов бронзу змагань. Він виконав 181 ривок і 75 поштовхів. Напередодні наш спортсмен у місті Тростянець на Чем­піонаті області з гирьового спорту встановив перемож­ний результат і посів перше місце. У вправі «гвардійсь­кий ривок» Віктор зробив 249 підйомів, а у двоборстві вирвався вперед із резуль­татом 52 поштовхи. Вітаємо нашого спортсмена й бажає­мо йому подальших спортив­них перемог на спортивному Олімпі.

Хімпромівський «Геракл»

Андрій ДМІТРІЄВ – срібний призер із стронгмену

29 квітня 2019 року в Києві в парку «Муромець» пройшов чемпіонат України зі стронгмену 2019. Участь у них взяв працівник СКЦ-4 Андрій ДМИТРІЄВ. На цих змаганнях молодому спортсменові вдалося подо­лати нову вершину в своїй спортивній кар’єрі. Андрій став срібним призером Чемпіонату України у категорії до 110 кілограм. Всього у цій категорії був 21 учасник. Учасники змагалися в таких видах: Супер Йок, Лог-лифт, Прогулянка фермера, Дамбл, Таєр флип. Андрій говорить, що його улюблені вправи – прогулянка фер­мера та Супер Йок, адже вони вважаються біговими і перевіряють не тільки силу, а й витривалість. Оціню­вали учасників відомі українські богатирі, серед яких: Василь ВІРАСТЮК, Сергій КОНЮШОК, Павло ГАЙША, Во­лодимир РЕКША та інші.

Андрій уже дав­но став гордістю не тільки нашого під­приємства, а й міста загалом. Дивує у цьо­му хлопцеві його са­модисципліна, адже займається він само­стійно без допомоги тренерів. Говорить, що головна моти­вація полягає у волі до перемоги, у прагненні стати чемпіоном України та довести, що в Сумах ще не пе­ревилися богатирі. Першим тренером спортсмена був директор спортивного клубу ПАТ «Сумихімпром» Павло Могильников. Андрій говорить, що саме він дав великий старт та базу його кар’єрі. Довгий час Андрій займався пауерспортом, але любов до відкриттів при­вела його до стронгмену. Видно, що спортсмен живе своєю справою і намагається прив’язати цю любов ін­шим силовикам. Не дивлячись на свій доволі моло­дий вік, Андрію вдалося заснувати в Сумах осередок Федерації стронгменів України й очолити його. І вже на цьогорічних змаганнях разом із Андрієм нашу фе­дерацію представляли ще двоє сумчан: Олексій БІРЮ­КОВ та Олексій БОДАРЬ. Хлопці увійшли до десятки кращих у категорії до 110 кілограмів. Щодо планів на майбутнє, то спортсмен говорить: «Головні цілі сезо­ну – потрапити на «Богатир року», де буде 5 відбірко­вих етапів, після яких 10 кращих спортсменів будуть відібрані для участі в турнірі. Ще одна ціль – Чемпіо­нат світу зі стронгмену, який проходитиме в серпні в місті Хуст». Щодо чемпіонату світу, то Андрій завдя­ки своєму віце-чемпіонству забезпечив собі у ньому участь. Як очільник осередку Федерації стронгменів, Андрій планує організувати в Сумах Відкритий чем­піонат міста, участь у якому візьмуть силовики із Харкова, Києва, Вінниці. Бажаємо нашому богатиреві сили, натхнення, перемог. Щоб кожна запланована ціль була реалізована.

На другому диханні

24 квітня пройшли змагання підприємства з весняного легкоатлетичного кросу

На старт, увага, руш ! Після цієї команди представ­ники із 19 структурних підрозділів, неначе блискавка зривалися із місця. Усе ближче й ближче підходить фінал Спартакіади ПАТ «Сумихімпром», і кожне зма­гання може стати вирішальним. Наші спортсмени бо­рються із особливою завзятістю, адже стати волода­рем ювілейного кубку переможців хоче кожен.

Поступово на стадіоні ми помічали знайомі нам обличчя минулорічних переможців, з’явилися і нові представники, від яких невідомо, що очікувати, але точно ми знали, що серед них є переможець. Трійку кращих відкрила команда РБЦ із загальним результа­том 13 хвилин 43 секунди. На другому місці ЦЦКВП та А – 12 хвилин 35 секунд. Із відривом в 1 секунду на перше місце виривається ЦГС – 12 хвилин 34 секунди. ЦГС помстився за срібло у минулорічному кросі ЦЦ­КВП та А. Цікаво, чи ці призери довго будуть тримати місця в трійці кращих?

Щодо особистого заліку, то тут картинка радикаль­но змінилася у порівнянні з минулим роком. У нас з’явилися нові рекордсмени й нові призери. Серед жі­нок третє місце посіла Олена НОМИРОВСЬКА (ПКВ) із результатом 1 хвилина 41 секунда. Срібло змагань дісталося Інні БОЙКО (ЦГС) – 1 хвилина 38 секунд. І, абсолютним чемпіоном із легкоатлетичного кросу, новим спринтером, який ще й до того встановив но­вий рекорд стає Лариса ЛІТВІН (ЦКСК) – 1 хвилина 34 секунди.

Серед чоловіків перемогу в черговий раз забирає Микола МАЗНИЙ (ОЦДТ) із результатом 3 хвилини 11 секунд. Друге місце – Володимир ТКАЧЕНКО (ЦЦ­КВП та А) 3 хвилини 17 секунд. Третя позиція у Анто­на ВАСИЛЕНКА (електроцех) 3 хвилини 24 секунди.