40003, Ukraine
Sumy, Kharkivska str., p/o 12
Commercial service
+38 (0542) 67-42-14

Підсумки 61-ої Спартакіади ПАТ «СУМИХІМПРОМ», Топ-20 кращих спортсменів підприємства, Гирьове срібло, Осінній крос – старт 62-ої Спартакіади

Під час звітно-виборної профспілкової конференції директор виконавчий Володи­мир ВОЛКОВ та голова профкому Наталія КОЛЄСОВА вручили відзнаки керівникам цехів, які стали призерами 61-ої заводської спартакіади.

1 місце – ЦГС – 39 балів

2 місце – ЦЦР – 43 бали

3 місце – ЦЦ КВПіА – 48 балів.

Топ-20 кращих спортсменів підприємства

З нагоди Дня фізкультури і спорту, який святкується у вересні, відзначено почес­ними грамотами хіміків, які здобули неодноразово чемпіонство або стали призера­ми спортивних змагань.

До двадцятки кращих увійшли:

Олександр АНДРУЩЕНКО (ЦГС) – баскетбол, волейбол, легка атлетика, плавання, дартс

Олександр МОСТЕПАНЕНКО (котельний цех) – баскетбол, волейбол

Роман САЄНКО (ПК «Хімік») – футбол, волейбол, дартс.

Гирьове срібло

У Тростянці проходив відкритий турнір з гирьового спорту за Кубок Незалежності 2020. Серед учасників – близько ста спор­тсменів з різних міст та областей.

Хім­промівський гирьовик Віктор КАЛАШ­НИК (ЦКСК) теж долучився до змагань та виборов друге місце серед чоловіків вагової категорії понад 85 кг. Він підняв гирю 236 разів.

Вітаємо з відзнакою, пишаємося і зичи­мо подальших спортивних досягнень!

Осінній крос – старт 62-ої Спартакіади

Вересневий забіг поклав початок марафону змагань в рамках 62-ої хімпромівської спартакіади. До легкоатлетичного кросу долучилися спортсмени з 13 підрозділів.

Дистанція – 1 км для чоловіків та 500 м для жінок. Лідерство взяла команда ЦГС, яка у сумарному рахунку має 12 хв 49с. Другі в турнірній таблиці – «кіповці» з ре­зультатом 13 хв 03 с. На третій позиції – ЦСМД з показником 14 хв 57 с.