40003, Ukraine
Sumy, Kharkivska str., p/o 12
Commercial service
+38 (0542) 67-42-14


Покликання – будувати і оновлювати!

Щорічно в другу неділю серпня будівельники відзначають своє професійне свято.

З нагоди Дня будівельника адміністрація та профспілковий комітет ПАТ «СУМИХІМПРОМ» вітають колектив будівельної служби підприємства і бажають професійних успіхів та благополуччя!

Нехай в родинах панують любов і затишок, а тепла атмосфера у робочому колективі сприяє новим досягненням!

За кожним впровадженим в життя будівничим проектом стоять люди, які своєю натхненною працею, професіоналізмом та бажанням рухатися вперед будують світ навколо себе.

На будівельних крилах нашого підприємства лежить теж багато завдань – капітальні ремонти, реконструкції, благоустрій території заводу та доріг, облаштування виробничих підрозділів та службових приміщень тощо.

Ефективна життєдіяльність підприємства багато в чому залежить від зваженого і відповідального підходу до роботи будівельного сектору «Сумихімпрому».

Щороку на підприємстві затверджуються плани капітальних ремонтів, реконструкцій. Як зазначив директор департаменту з будівництва Ігор БЕРЕСТОК, зараз будівельники працюють в інтенсивному режимі, адже літня пора – це гарячий сезон, активно проводяться заходи в рамках підготовки до осінньо-зимового періо­ду. Сприятливі погодні умови треба використа­ти по максимуму.

Упродовж поточного року виконано низку важ­ливих комплексних заходів та масштабних ре­монтів значущих об’єктів. Відремонтовано склад готового продукту ЦСМД в осях 1-5, продовжу­ються капремонти будівель головних корпусів ОЦДТ, триває капремонт галереї ЦЗП, вихлопної труби ОЦДТ-1, естакади аміакопроводу в районі СКЦ №4, ЦСМД. До кінця року планується здійс­нити капітальний ремонт галереї ОЦДТ, відділен­ня упарювання гідролізної кислоти, вихлопних труб ЦГС і СКЦ №5.

Активно продовжуються роботи з ремонту покрівель та антикорозійного захисту. Як розповів начальник відділу капітального будівництва Сергій БОЙКО, загальний план по ремонту покрівель на 2020 рік – 17 927 м2, по антикорозійному захисту устаткувань – 7 550 м2. Вже здійснено великий обсяг робіт по антикорозії у ЦСМД, а в цеху «Коагулянт» оновлено мостовий кран. У другому півріччі планується відремонтувати м’які покрівлі у котельному цеху, ЦГС, ОЦДТ, складському господарстві, будівлі сушильно-абсорбційного відділення СКЦ №5, ЦКСК. У процесі ремонту використовуються як традиційний рубероїд, так і сучасні матеріали – ПВХ-мембрани.

Наполегливо працює і колектив ремонтно- будівельного цеху. Начальник підрозділу Юрій ДАНИЛЕНКО поінформував, що цьогоріч вже здійснено великий фронт робіт із заміни паркану вздовж території заводу, в районі СКЦ №4, бригади натхненно створюють затишок у побутових приміщеннях, оновлюють зупинки громадського транспорту, дбають про благоустрій будівель та території підприємства. В рамках підготовки до осінньо-зимового періоду заплановано виготовити і змонтувати до кінця року 1 630 м2 ПВХ-конструкцій для заміни вікон.

Матеріали нового покоління в будівництві

Поряд з традиційними матеріалами, будівельна служба підприємства випробовує та викоростовує і матеріали нового покоління. Наприклад, для покрівель, що експлуатуються в умовах агресивного середовища краще використовувати для покриття дахів ПВХ- мембрани. Цей матеріал на 20% дорожче рубероїду, однак термін експлуатації удвічі вищий.

Гідна альтернатива металоконструкціям – склокомпозитний матеріал, він легший і не потребує антикорозійного захисту. Такі матеріали вже застосовують в конструкціях складу ЦСМД. Не страшна корозія і профнастилу, який використовується для ремонту стін, галерей, складів тощо. Завдяки наявності цинкового і хімстійкого шарів, покращуються захисні якості профільованого листа.

   

Директор департаменту з будівництва Ігор БЕРЕСТОК

 

Колектив відділу капітального будівництва

 

Муляри Микола ДУБОВИК та Володимир КОПИЦЯ

 

Маляри та столяри бригади Людмили ГРИЦЕНКО

 

Бригада малярів Людмили СКОРОХОД

Покрівля РМЦ

До ремонту


   Після ремонту