40003, Ukraine
Sumy, Kharkivska str., p/o 12
Commercial service
+38 (0542) 67-42-14


Профілактика та реабілітація – важливі аспекти гарного самопочуття, Подяка за літню оздоровчу кампанію

Перші осінні холоди нагадують про те, що варто уважніше ставитися до свого здоров’я.

Щоб тримати організм в тонусі, слід уміти вчасно попереджувати хвороби. А якщо все таки стан здоров’я дав збій і хвороба вияви­лася сильнішою, треба пройти не лише про­токол лікування, а й період реабілітації, дати організму можливість повністю відновитися. І тут в нагоді стають фізіотерапевтичні про­цедури.

Нагадуємо, що в медико-санітарній частині ПАТ «СУМИХІМПРОМ» функціонує фізіо­терапевтичний кабінет з широким спектром лікувально-профілактичної апаратури різ­номанітного медичного призначення. Кожен працівник має право пройти курс фізіотера­певтичного лікування, дотримуючись вста­новленої процедури відвідування МСЧ.

Фізіолікування сприяє загальному зміцнен­ню організму, покращує функціональний стан опорно-рухового апарату, усуває наслідки пе­ренесених травм. Фізіотерапевтичні проце­дури оптимізують якість життя, є важливою складовою у комплексному лікуванні низки різнопрофільних захворювань, підвищують працездатність, перемагають хронічну втому.

Всі процедури призначаються після консуль­тації з сімейним лікарем або лікарем-фізіоте­рапевтом.

Подяка за літню оздоровчу кампанію

Від виконавчого комітету Сумської міської ради на адресу ПАТ «СУМИХІМПРОМ» надійшов лист-подяка за організацію дитячого оздоровлення та відпочинку у таборі «Зоряний» влітку 2021 року.

«Організація відпочинку дітей – це складна, відповідальна і самовіддана праця педагогів, во­жатих, психологів та обслуговуючого персоналу, цілий комплекс послуг, що сприяють розвитку творчого потенціалу дитини та забезпечують збереження і зміцнення здоров’я.

Ви з цим завданням успішно впоралися: діти з великим задоволенням оздоровлювалися та від­почивали у підпорядкованому ПАТ «СУМИХІМ­ПРОМ» дитячому оздоровчому таборі «Зоря­ний», отримавши заряд бадьорості та хорошого настрою.

Бажаємо вашому закладу подальшого про­цвітання, усім співробітникам – успіхів у нелег­кій, але важливій праці.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з організації оздоровлення та відпочинку дітей Сумської територіальної громади».