40003, Україна
м. Суми, вул. Харківська, п/в 12
м. Суми, вул. Харківська, п/в 12
Комерційна служба
+38 (0542) 67-42-14
+38 (0542) 67-42-14
Заявку відправлено
Чекайте відповідь!
За результатами роботи виробничих підрозділів підприємства визначено лідерів трудового суперництва за 2021 рік.
Основна група цехів:
1 місце – цех залізоокисних пігментів (начальник цеху – Андрій БАРДАКОВ, голова цехкому –Юрій КИСЛЯК)
2 місце – цех по виробництву сірчаної кислоти №4 ( начальник цеху – Петро ЗАБАРА, голова цехкому – Валентина ГАВРИЛЕНКО)
3 місце – цех по виробництву сірчаної кислоти №5 (начальник цеху – Дмитро ГРОШОВИК, голова цехкому –
Валентина ЛИСЕНКО)
Допоміжна група:
1 місце – ремонтно-механічний цех (начальник цеху – Володимир ТКАЧЕНКО, голова цехкому – Антон РОМАСЬ)
2 місце – автотранспортний цех (начальник цеху – Ігор КРАВЧЕНКО, голова цехкому – Віта ТРОХИМЕНКО)
3 місце – цех централізованого ремонту (начальник цеху – Олександр ЧЕШКО, голова цехкому – Тетяна ЖУКОВА)
Протягом чотирьох кварталів 2021 року тривало трудове змагання серед бригадирів цехів ПАТ «СУМИХІМПРОМ» за умовами Положення діючого колективного договору.
За результатами роботи звання «Кращий бригадир» присвоєно 46 працівникам підприємства.
Для них передбачена 10% надбавка до тарифної ставки упродовж всього поточного року.
До переліку кращих бригадирів увійшли:
ЦЦР
БОЛОТСЬКИЙ Микола Михайлович
ГАНІЧЕНКО Андрій Дмитрович
КАЧАНОВ Володимир Дмитрович
КУЛЬБАЧНИЙ Олексій Михайлович
ПАЛАМАРЕНКО Дмитро Володимирович
ПУРДЕС Олександр Олександрович
УСИК Олександр Іванович
ОЦДТ
БОРДУКОВ Ігор Анатолійович
ГОЧ Олександр Михайлович
КЛІЩ Юрій Васильович
ЛАВРУСЬ Олександр Іванович
ПРИХОДЬКО Сергій Іванович
РАДЧЕНКО Костянтин Миколайович
АТЦ
ВАЩЕНКО Володимир Миколайович
КЛИМЕНКО Віталій Володимирович
Залізничний цех
ГАВРИЛЕНКО Олександр Павлович
ДАВИДОВ Олег Ілліч
САЄНКО Сергій Миколайович
СІРЕНКО Сергій Миколайович
Котельний цех
ГАЙДАБРУС Микола Іванович
КОВАЛЬЧУК Михайло Миколайович
Електроцех
ГОЛОВАНЬ Віктор Миколайович
ЗАЇКА Михайло Іванович
ПУСТОВОЙТ Олександр Іванович
РЕТУШНЯК Володимир Олександрович
РБЦ
ГРИЦЕНКО Людмила Сергіївна
СКОРОХОД Людмила Павлівна
ЦГС
ЖИЛЕНКО Володимир Миколайович
МОВЧАН Андрій Васильович
ЦСМД
ЄВСЮКОВ Микола Васильович
КУЛЄШ Андрій Іванович
СКЦ-5
КИШКО Іван Михайлович
ТАРАНУХА Андрій Сергійович
ЦЗП
КУРАСОВ Олександр Леонідович
РМЦ
МАЙБОРОДА Іван Павлович
ЧЕРНЯКОВ Олександр Петрович
ЦЦ КВПтаА
МОСКАЛЕНКО Віктор Миколайович
ПАВЛЕНКО Анатолій Миколайович
САВЕЛА Олександр Михайлович
СИЛКА Віктор Володимирович
Цех нейтралізації
НІКОЛАЄНКО Анатолій Іванович
ЦВПтаК
ПОНОМАРЕНКО Олександр Миколайович
ЦИРУЛИК Віктор Іванович
СКЦ-4
САВЧЕНКО Андрій Вікторович
ЦФК
СЕЛЕЦЬКИЙ Юрій Анатолійович
ЦКСК
СТЕШЕНКО Олександр Вікторович