40003, Ukraine
Sumy, Kharkivska str., p/o 12
Commercial service
+38 (0542) 67-42-14


Сергій ВОЛОБУЄВ: «Люблю життя в усіх його проявах!»

Під час урочистостей з нагоди Дня Конституції України робітнику нашого підприємства було вру­чено почесну відзнаку – Заслужений працівник промисловості України. Оператор ДПК ЦСМД Сергій ВОЛОБУЄВ став 54-м у переліку сумських хіміків, хто удостоївся цього високого звання.

Сергій Іванович упевнено стверджує, що по життю йому щастить! Він – п’ята дитина в родині і єдиний, кому пощастило переїхати жити до Украї­ни. Велика вдача – зустрічати гарних людей на своєму шляху. І цим теж пишається Сергій ВОЛОБУЄВ – завжди працював з приємними людьми, вчився у мудрих наставників, навіть із сусідами – теплі товариські відно­сини, що теж неабияке везіння! А головне – пощастило стати частиною ба­гатотисячного колективу сумських хіміків, де здобув професію, авторитет і шану.

Сергій Волобуєв познайомився з гігантом хімічного виробництва у 17-річному віці, під час проходження практики. Вражений масштабами заводу, він прагнув долучитися до складного комплексного механізму ро­боти підприємства, однак неповнолітнього юнака відмовлялися брати на роботу.

– Майстер нашої групи Юрій Іванович СТЕПАНЕНКО, який потім працював начальником відділення ЦОФ, просив керівництво зробити виняток і взяти мене працювати, – згадує Сергій Іванович. – Перши­ми наставниками в роботі були Іван Опанасович МАНЖАЙ, Петро Іванович ПРЯДКА.

Пізніше Сергій Іванович перекваліфікувався в апаратника, брав участь у введені в дію цеху знефторених фосфатів. А досвід «кіповця» став в нагоді при вивченні технології виробництва міндобрив на посаді оператора ДПК ЦСМД. В активі Сергія Волобуєва – десятки раціоналізаторських пропози­цій, а також прекрасна спортивна підготовка. В лижних перегонах та пла­ванні він дасть фору й молодим – бере участь в змаганнях донині!

Колектив хіміків щиро вітає Сергія Івановича з нагородою і бажає не­впинного руху вперед та невтомної всеохоплюючої любові до життя!

Біографічна довідка

Осінь 1977 р. – вироб­нича практика у ЦЦ КВПіА

Лютий 1978 р. – слю­сар з ремонту КВПіА

1979-1981рр. – служба в армії

1981 р. – черговий слюсар з ремонту КВПіА цеху з виготовлення рід­ких комплексних до­брив

1984 р. – апаратник аб­сорбції цеху знефторе­них фосфатів №2

З травня 2001 року і донині – оператор ДПК ЦСМД

Ветеран праці ПАТ «СУМИХІМПРОМ»

Заслужений ветеран праці ПАТ «СУМИХІМ­ПРОМ»

Почесний донор України