40003, Ukraine
Sumy, Kharkivska st., p/o 12
Commercial service
+38 (0542) 67-42-14


Сила нескорених

Справжній чоловік має бути патріотом – люби­ти родину, Батьківщину, рідний народ, його мову і культуру. Ми дуже пи­шаємося, що маємо мож­ливість працювати поряд із такими чоловіками. 12 жовтня 2018 року в палаці культури «Хімік» з нагоди Дня захисника України, привітання отримали ге­рої нашої країни.

Для цих мужніх чо­ловіків адміністрація підприємства, профспіл­ковий комітет, творчий колектив ПК «Хімік», кулінари громадського комбінату харчування під­готували фантастичний святковий вечір. Запаль­ні танці, душевні пісні, пронизливі вірші лунали в цей день для наших героїв. Усе проходило в те­плій і дружній атмосфері за смачним частуван­ням. До привітань приєдналася адміністрація ПАТ «Сумихімпром» й профспілковий комітет, а саме директор з персоналу і соціальних питань Олег ТЕТЬОРКІН й голова об’єднаного профспілкового комітету Наталія КОЛЄСОВА. Згідно колективно­го договору усі учасники отримали грошову вина­городу.

Голова ГО «Об’єднання учасників АТО» ПАТ «Сумихімпром» Микола ТКАЧЕНКО розповів, що їхня спілка була створена в 2016 році. Цих чо­ловіків поєднала одна історія, одна біда, одна спра­ва, радо приходять на допомогу вони й дружно під­тримують один одного. За його словами, сьогодні на підприємстві працює близько 130 учасників АТО. Ще 30 чоловік у даний момент знаходять­ся на службі. У черговий раз Микола ТКАЧЕНКО вразив усіх присутніх своїм талантом, зачи­тавши власний вірш, присвячений усім вої­нам АТО.

Не забули в цей день про героїв, яких уже не­має поряд. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять наших праців­ників Руслана АНДРУ та Сергія КУЦЕНКА.

Дякуємо всім, хто став на захист тери­торіальної цілісності держави, й за чисте небо над головою.