40003, Ukraine
Sumy, Kharkivska st., p/o 12
Commercial service
+38 (0542) 67-42-14


Ставка на влучність, Хімпромівська суперліга

13 березня відбувся чемпіонат підприємства з дартсу в залік 60-ї Спартакіади ПАТ «Сумихімпром»

Дартс прийшов до нас із Заходу. Його засновника­ми можна вважати англійців. Існує дві версії виник­нення цього виду спорту. Перша говорить про те, що англійський король Генріх VII запропонував таку нез­вичну гру свої дружині, яка обожнювала полювання, але через хворобу не могла брати участь у гонитві за здобиччю. Тоді король запропонував їй кидати дро­тики в зображення голови бика. Таким чином підтри­мував азарт дружини. Друга версія: дартс винайшли англійські лучники, які у Столітній війні з французь­кими лицарями вирізнялися своєю майстерністю. Для того, щоб у перервах між війнами даремно не втрачати часу в пабах, вони кидали укорочені стріли в дерев’я­ний брусок. Таким чином відточували влучність ока і твердість рук. Захоплення англійців настільки всіх за­цікавило, що війна закінчилася, а дартс – ні!

У 2019 році участь у змаганнях із дартсу взяли 22 структурні підрозділи. Перемогу здобула команда ЦФК із результатом – 866 балів. На другому місці РБЦ – 711 балів, третє місце ВО – 697 балів.

Серед чоловіків бронзу здобув працівник ЦФК – ОлексіЙ СТРЕЛКОВСЬКИЙ (291 бал), срібло діста­лося працівнику РМЦ – Дмитру МИСЛАВСЬКОМУ (361 бал). А золото змагань і перемогу здобув – Роман ЛЯШЕНКО із ЦФК ( 401 бал). Серед жінок перше місце – Ірина ЧЕРНИШ 289 балів (ЦФК), друге місце – Кате­рина КОЛОМІЄЦЬ 222 бали (ЦЗП), третє місце – Алла ШМАТЧЕНКО 211 балів (ОЦДТ).

Хімпромівська суперліга

Майкл Джордан нервово спостерігає збоку, адже на баскетбольну арену вийшли аси своєї справи – хім­промівські баскетболісти!

З 21.03. по 03.04. тривав баскетбольний турнір у рамках 60-ї Спартакіади. Уже традиційно він проходив у спортивній залі Сумсь­кого професійного хіміко-технологічного ліцею. 03 квітня, у фінальному поєдинку, кращі баскетболісти підприємства вирішували, хто стане володарем кубку чемпіонів.

Трійку кращих відкрила команда електроцеху. За перше місце боролися щорічні фаворити: коман­да ЦГС+котельний та ОЦДТ+СКЦ-5. Швидкість, енергія, адреналін – такими словами можна опи­сати «дуель» фіналістів. Ніхто з хлопців не хотів залишитися позаду. Але переможець мав зали­шитися один! Срібло змагань забрала команда ОЦДТ+СКЦ-5. З відчуттям повної перемоги та посмішкою на вустах золото змагань отримала ко­манда ЦГС+котельний! Вітаємо переможців та всіх учасників змагань, а ми й надалі спостерігатимемо за подіями, які відбуваються на нашому спортив­ному Олімпі.