40003, Ukraine
Sumy, Kharkivska str., p/o 12
Commercial service
+38 (0542) 67-42-14


Стронгмен набирає обертів, Чемпіонський заплив, Один ривок до перемоги!

Щороку під час святкування Дня міста у Сумах про­ходять змагання зі стронгмену. Місцеві спортсмени демонструють сумському глядачеві неабиякого рівня силове шоу. Приємно, що головним організатором цього дійства є наш працівник, голова стронгмену Сумської області – Андрій ДМІТРІЄВ. У Андрія дав­но зародилося бажання зібрати на цих змаганнях не тільки місцевих стронгменів, а й представників із різних куточків України. На жаль, йому це досі не вдавалося. Ідея зібрати кращих стронгменів у нашо­му місті могла так і залишитися тільки ідеєю, якби не знайшла схвальний відгук у адміністрації міста.

29 січня 2020 року до Сум завітав президент Феде­рації стронгмену України Сергій КОНЮШОК та во­лодар титулу «найсильніша людина планети» Василь ВІРАСТЮК. Вони взяли участь у круглому столі, де вирішувалося питання можливості проведення Всеукраїнського фестивалю стронгменів. Зібрання проходило за участю міського голови Олександра ЛИСЕНКА, заступника міського голови Володи­мира ВОЙТЕНКА, профільного заступника очіль­ника обласного центру Віри МОТРЕЧКО, голови стронгмену Сумської області Андрія ДМІТРІЄВА та представників спортивного руху Сумщини.

«Під час зу­стрічі ми досяг­ли попередньої домовленості, що 23 травня 2020 року на головній площі міста проведе­мо спортивний фестиваль. Головною подією стане проведення І етапу Кубку України зі стронгмену. Поряд із сум­чанами виступатимуть професійні атлети з всієї України. Почесними гостями стануть Василь ВІРА­СТЮК та Сергій КОНЮШОК», – поділився з нами голова стронгмену Сумської області, – сподіваюся, що таке шоу популяризує здоровий спосіб життя в нашому місті». До речі, Андрій захищатиме честь Сумських спортсменів на цьому фестивалі. Ну що ж ми з нетерпінням чекатимемо травень. Віримо, що він нас і справді вразить!

Чемпіонський заплив

27 січня 2020 року пройшли змагання з плавання ( в залік 61-ої Спартакіади). Участь у запливі взяли 13 структурних підрозділів. Під час запливу учасників було встановлено нові рекорди, визнано нових тріум­фаторів. Третє місце серед структурних підрозділів займає команда ЦЦ КВП та А, друге місце – ЦГС , і пе­реможцем змагань стає команда ОЦДТ.

Серед чоловіків 1 місце посів Руслан ВОЛКОВ (ОЦДТ). Дистанцію чоловік подолав за 27.9 секунд. Тим самим установив новий рекорд підприємства. 2 місце – Володимир КОВБАСА (профком, час – 31.7 секунд). 3 місце – Олександр АНДРУЩЕНКО (ЦГС, час – 32 секунди).

Серед жінок 1 місце в Ольги МАЙБОРОДИ (ЦГС, час – 40.1 секунди), 2 місце у Тетяни ЗОЛОТАР (Ней­тралізація, час – 40.9 секунди) і 3 місце посіла Оксана ЧМИХ (ОЦДТ – 48 секунд).

Один ривок до перемоги!

21 лютого 2020 року у Сумах уперше пройшов Відкритий чемпіонат із перетягування канату. Участь взяло 8 команд, серед яких була і команда ПАТ «СУМИХІМПРОМ».

Наше підприємство давно славиться своїми богатирями тому не дивно, що хімікам блискавично швидко і з легкістю вдалося вибороти перемогу. Захищали спортивну честь підприємства Віктор КАЛАШНИКОВ (ЦКСК), Артем МІРОШНИЧЕНКО (ОЦДТ), Юрій ЄРМОЛЕНКО (ВГПРЗ), Євгеній ІВАНІЙ (ЦЦР), Андрій ДМІТРІЄВ (СКЦ-4). Тренер команди – директор СК ПАТ «СУМИХІМПРОМ» Павло МОГИЛЬНІКОВ.

Вітаємо наших богатирів із тріумфальною перемогою!