40003, Ukraine
Sumy, Kharkivska str., p/o 12
Commercial service
+38 (0542) 67-42-14


Світлий розум та золоті руки

Вітаємо з професійним святом всіх працівників РБЦ, які 11 серпня відзначали День будівельника.

Хто не будує, той і не живе! І це справді так, адже кожного дня люди щось будують: плани, відносини, мрії. Кожен із нас будівельник, але є люди, які свідомо обрали цей шлях.

З історії:

Традиція відзначати своє професійне свято у бу­дівельників зародилася у 1956-му році. Цьому переду­вала Постанова Ради Міністрів СРСР спільно з Цен­тральним Комітетом КПРС від 23 серпня 1955 року і підписаний потім 6-го вересня 1955-го року спеціаль­ний Указ Президії Верховної Ради. 12-го серпня 1956 року День будівельника став широко відзначатися по всій країні.

В незалежній Україні свято День будівельника було встановлено Президентом країни Леонідом Кучмою, який на підтримку ініціативи працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів, 22 липня 1993 підписав Указ Президента України № 273/93 «Про День будівельника». Свято офіційно свят­кується щорічно у другу неділю серпня.

Сьогодні родина РБЦ налічує близько 100 представників. Тут тісно між собою переплели­ся досвідчені й молоді працівники, які радо до­помагають один-одному. І навіть у передсвят­ковий день робота в цеху не зупиняється, тут працюють всі й усюди.

У цьому році працівниками РБЦ було прове­дено ремонт дороги проїзду ЛЛ, що знаходить­ся між першими та другими титанами. Усі, хто святкував День хіміка на «Олдиші» не могли не оцінити роботу працівників РБЦ, які до свя­та підготували базу відпочинку на всі 100%. До нового оздоровчого сезону працівниками було проведено ремонтні роботи в санаторії профілак­торії «Олдиш» і в ДОТ «Зоряний». Начальник цеху Юрій ДАНИЛЕНКО наголосив, що на сьогодні про­довжуються роботи по ремонту покрівель цехів ПАТ «СУМИХІМПРОМ», проводиться ремонт побутових приміщень ЦЦР та ЗЦ, їдальні заводоуправління. Та­кож працівники цеху працюють над антикорозійним захистом нового вузла фасовки ОЦДТ №2. У РМЦ проводиться робота по заміні старих віконних блоків на нові з ПВХ.

До речі, на посаді начальника цеху Юрій Михай­лович менше року, але йому як мудрому наставнику вдається справлятися із завданнями. Цех неодноразо­во входив у трійку кращих за результатами трудового суперництва. Начальник цеху говорить, що це заслуга кожного працівника. Колективом своїм задоволений і вважає, що кожен – кращий. « У цьому році за про­фесіоналізм був відзначений старший майстер цеху Олександр Вікторович ПИРОГОВ, з нагоди Дня хіміка його було занесено на Дошку Пошани й вручено на­городу від директора технічного за особливі заслуги в роботі. Нещодавно високу нагороду – Грамоту Вер­ховної Ради України – отримав піскоструминник Юрій ЖИЛЕНКО, а взагалі кожен працівник РБЦ – це про­фесіонал, відданий своїй справі і достойний високих нагород», – зазначив Юрій Михайлович.

Кожен будівельник – це творець. Тому з нагоди свя­та ми бажаємо всім працівникам цеху натхнення, щоб фундамент під назвою «життя» зводився з любові, ща­стя, доброти!