40003, Ukraine
Sumy, Kharkivska str., p/o 12
Commercial service
+38 (0542) 67-42-14


Сюрпризи на прощання, Удосконалення – це сила!

Що нового українцям приніс серпень?

1) Електроенергія

У липні НКРЕКП затвердили для «Укренерго» нові тарифи на передачу електроенергії, про це йдеться у Постанові НКРЕКП від 12.07.2019 року № 1411. Тарифи знизилися на 10% і на­брали чинності з 1 серпня 2019 року. У зв’язку з цим відбудеться незначне зниження ціни на електроенергію для промислових підприємств.

2) Газ

«Нафтогаз Україна» продовжує приємно ди­вувати промисловців. З серпня місяця ціни на газ для промисловців та інших суб’єктів господарювання зменшаться на 7.2%-7.5% у порівнянні з цінами липня місяця 2019 року. Про це йдеться на офіційному сайті «Нафтогаз Україна».

Так за даними НАК «Нафтогаз Україна» з 1 серпня промисловці матимуть змогу придбати газ за ціною 4 640,00 – 5 204,00 грн/тис. куб. м.( без урахування ПДВ та тарифів на послуги з транспортування природного газу).

Кінцева ціна газу для населення у серпні зменшиться щонайменше на 5,5%, у порівнянні із липневою ціною, та становитиме не більше 4 640 грн. без ПДВ за 1 тис. куб. м. – таку інфор­мацію опублікував «Урядовий портал».

3) Суспільство

З 1 серпня 2019 року військовослужбовці Національної гвардії України виконувати­муть завдання з охорони громадського поряд­ку у складі самостійних піших патрулів. Про це повідомляється на офіційному сайті МВС України.

Під час виконання завдань військовослуж­бовці мають право здійснювати превентивні та поліцейські заходи примусу відповідно до Закону України «Про Національну поліцію». Основні завдання нацгвардійців особливо не відрізнятимуться від завдань поліції. До ос­новних можна віднести: перевірка документів та опитування особи, поверхнева перевірка і огляд, зупинення транспортного засобу, ви­мога залишити місце і обмеження доступу до визначеної території, обмеження пересування особи, транспортного засобу або фактично­го володіння річчю, застосування технічних приладів і технічних засобів, що мають функ­ції фото- і кінозйомки, відеозапису, перевірка дотримання обмежень, установлених законом стосовно осіб, які перебувають під адміністра­тивним наглядом, та інших категорій осіб.

Ну і ще одна приємна новина, серпень при­готував нам один додатковий вихідний. Так як День Незалежності України припадає на субо­ту (24 серпня), то понеділок (26 серпня) стає для всіх українців офіційним вихідним. Тому не втрачайте можливість насолодитися остан­німи літніми днями, устигніть зробити все те,­що запланували на літо!

Удосконалення – це сила!

З 1-го серпня розпочалися навчання військовозобов’язаних та військових оперативного резерву.

Однією зі складових підготовки Збройних сил України до відсічі збройної агресії є підготовка людських резервів. Тому напередодні найбільшого свята держави в Україні розпочалися масові навчальні збори військовозобов’язаних, військових оперативного резерву 1 та 2, адже свобода – це вічний бій, а вдосконалення – сила.

Не залишилися осторонь і наші працівники. До навчальних зборів було залучено 13 праців­ників ПАТ «СУМИХІМПРОМ». Із них: 4 військові оперативного резерву та 9 військовозобов’я­заних. Навчання триватиме від 20 до 30 діб. Чоловіки направлені у навчальні центри Десни (Чер­нігівська область) та Старичі (Львівска область).