40003, Ukraine
Sumy, Kharkivska str., p/o 12
Commercial service
+38 (0542) 67-42-14


Трудове суперництво, Підготовка до школи, Антисоціальний законопроєкт відхилено, Звітно-виборні збори, Сота донація

За результатами роботи у липні визначено ви­робничі підрозділи, які досягли найкращих по­казників у роботі. Під час очної оперативної на­ради директор виконавчий Володимир ВОЛКОВ та голова профкому Наталія КОЛЄСОВА вручи­ли керівникам цехів перехідні кубки.

У першій групі цехів місця розподілилися на­ступним чином:

1 місце – цех залізоокисних пігментів

2 місце – цех складних мінеральних добрив

3 місце – цех фосфорної кислоти

Трійка призерів другої групи цехів:

1 місце – автотранспортний цех

2 місце – централізований цех контроль­но-вимірювальних приладів та автоматики

3 місце – цех централізованого ремонту.

Згідно умов колективного договору, колективам цехів-переможців буде виплачена додаткова премія.

Підготовка до школи

Вже на порозі 1 вересня, батьки сподіваються, що карантин не завадить дітям піти до школи. Так чи інакше, але традиційно до початку осені окремим категоріям хіміків передбачається до­помога на підготовку до школи.

Профспілковий комітет виділяє матеріаль­ну допомогу малозабезпеченим родинам, бага­тодітнім, одиноким матерям/батькам, вдовам/ вдівцям, батькам, які виховують дітей-інвалідів. Всього на дані потреби виплачено 139 тис. грн. 179 працівникам підприємства.

Антисоціальний законопроєкт відхилено

На позачерговому засіданні ВРУ 21 липня було розглянуто в другому читанні проєкт Закону Украї­ни номер 2275, проти затвердження якого про­тестували профспілки.

Він ставив під загрозу на­лежне функціонування системи соцстрахування, гарантоване статтею 46 Конституції України. За­конопроєкт не набрав голосів народних депутатів України ні за ухвалення в цілому, ні за відправлен­ня його на доопрацювання, відтак є відхиленим.

Звітно-виборні збори

В рамках підготовки до звітно-виборної про­фспілкової конференції трудового колективу підприємства, з 1 вересня розпочинаються збори у виробничих підрозділах ПАТ.

Упродовж двох тижнів триватимуть профспілкові зібрання за участю представників профкому і адміністрації які поінформують про хід виконання умов кол­договору 2020 року.

Зважаючи на епідеміологічну ситуацію в країні, колективні збори будуть організовані згідно з нормами карантину – обмежена кіль­кість людей у залі, обов’язкове використання засобів захисту (маски).

Сота донація

Донорська родина хіміків незабаром по­повниться Заслуженими донорами України.

Іван РОДИМЧЕНКО (ЦГС), Олександр ША­ПОВАЛ (електроцех), вікторія НЕСВІТ (СКЦ №4) отримали довідки від Сумського обласного центру крові про присвоєння цього почесного звання. Вони здали безкоштовно понад 100 разів максимально допустимих доз крові та її компо­нентів. На основі виданих довідок профспілко­вий комітет ПАТ «СУМИХІМПРОМ» сформує клопотання про присвоєння почесного звання «Заслужений донор України», яке буде подано на розгляд Президенту України.