40003, Ukraine
Sumy, Kharkivska st., p/o 12
Commercial service
+38 (0542) 67-42-14


У полум’ї емоцій

18 квітня 2019 року пройшли змагання цехових добровільно – пожежних дружин (ДПД)

У цьому році на майданчику змагань розгорівся не скільки вогонь, як емоції учасників. Кожен прагнув перемогти й довести свою першість. Традиційно ДПД долали вогняний рубіж і демонстрували свої навички на трьох етапах. Вагомий внесок в організацію заходу зробили представники воєнізованого газопожежорятувального загону, служба з охорони праці та ЦЗ, профспілковий комітет.

Участь у цьогорічних змаганнях взяла 21 команда структурних підрозділів підприємства. На старт виходило дві команди по 4 учасники (таким чином у суперників з’являлося бажання випередити один одного). Кожен із членів команди виконував поставлену перед ним задачу. Так, хтось повідомляв по телефону про пожежу, хтось приборкував вогонь вогнегасником, а інші два учасники мусили зупинити вогонь за допомогою пожежного рукава. Кожен процес фіксував суддя. Команда, яка найшвидше прошла всі етапи, здобула перемогу.

У цьому році трійка кращих радикально змінилася. На третій позиції – ОЦДТ, їхній загальний час склав 49 секунд. На другій сходинці – загін ВО, із блискавичним результатом 46.5 секунд. Лідером змагань став АТЦ, учасники якого подолали смугу перешкод за рекордно короткий час – 43,5 секунд. Переможцям вручені солодкі призи, а також на них чекає грошове заохочення, передбачене умовами колективного договору ПАТ «Сумихімпром».