40003, Ukraine
Sumy, Kharkivska str., p/o 12
Commercial service
+38 (0542) 67-42-14


Відзнака, Чого чекати українцям від 2020 року?

 Нагорода ПАТ «СУМИХІМПРОМ» від президента Торгово-промислової палати.

 За значні виробничі досягнення, багаторічну плідну працю та з нагоди 65-ої річниці від дня за­снування ПАТ «СУМИХІМПРОМ» нагороджено пам’ятним знаком — «Гербом ТПП України».

Довідково: Торгово-промислова палата України (ТПП України) — самоврядна ор­ганізація, яка на добровільних засадах об`єд­нує юридичних осіб та громадян України, зареєстрованих як підприємці, а також їх об`єднання. Мета організації — сприяти ро­звитку й конкурентоспроможності україн­ського бізнесу на світовому ринку. 85% членів Палати – малий і середній бізнес, 15% – великі компанії.

Чого чекати українцям від 2020 року?

 Кожен рік українці починають з чергових змін, які стосуються різних сфер їхнього життя. 2020 рік не став виключенням. Так, з першого січня поточного року набув чинності новий держав­ний бюджет країни, у якому передбачено, що мінімальна зарплатня одного українця стано­витиме 4 723 грн.

 Передбачає новий бюджет і підвищення фінансування Пенсійного фонду. З 1 січня 2020 року збільшиться мінімальний розмір пенсій для осіб, які досягли 65 років і мають тривалий страховий стаж. Зокрема, мінімальний розмір пенсійних виплат перерахують для непрацю­ючих пенсіонерів, які досягли віку 65 років та мають страховий стаж не менше 30 років – для жінок та 35 років – для чоловіків. Фактично мінімальна пенсія становитиме 1889,20 грн. Про це йдеться на офіційному сайті Управління Пенсійного Фонду України.

З першого січня скасовується обмеження, яке не дозволяло українцям подавати заяву на мо­нетизацію субсидій після 15 жовтня (на опалю­вальний сезон) та після 15 травня ( на період без опалення). З поточного року пільгові ка­тегорії українців зможуть подавати заяви про перехід на готівкову грошову форму виплат на житлово-комунальні послуги в будь-який час. З 1 травня 2020 року зміниться формула розра­хунку субсидії.

Нові умови штрафування водіїв. Більше стяг­нуть з тих, хто сів за кермо у нетверезому стані, або ж просто відмовився проходити медогляд на стан сп’яніння. Таким правопорушникам пе­редбачено сплату штрафних санкцій від 17 до 32 тисяч гривень і позбавлення прав до 3 років. У разі повторного порушення – з вас стягнуть до 51 тисячі гривень, а також позбавлять права водіння.

Не забудьте! З 13 січня всі українські банки повністю переходять на IBAN (міжнародний номер банківського рахунку). Якщо ще до 12 січня ви могли користуватися, як новими ра­хунками, так і старими, то з 13 січня 2020 року в Україні діють рахунки тільки міжнародного зразка IBAN. Він складається з 29 букв і цифр, викладених у такій послідовності: код України – UA-2 букви; контрольний розряд – 2 цифри; код банку – 6 цифр; рахунок – довжина номера рахунку не є фіксованою (від 5 до 19 символів). Тому будьте уважні, коли перераховуєте гроші за реквізитами.