40003, Ukraine
Sumy, Kharkivska str., p/o 12
Commercial Department
+38 (0542) 67-42-14


Відзнака Хіміки нагороджені Грамотами Верховної Ради України

За заслуги перед українським народом та з нагоди професійного свята високої державної нагороди – Грамоти Верховної Ради України – удостоєні директор виконавчий ПАТ «СУМИХІМПРОМ» Володи­мир ВОЛКОВ та апаратник об’єднаного цеху двоокису титану Наталія КАЛЬЧЕНКО.

За кожним важливим технологічним процесом стоїть людина. Злагод­жений виробничий цикл передусім залежить від компетентних та від­повідальних працівників, які контролюють кожен етап виуску продук­ції. Апаратник 4 розряду ОЦДТ Наталія КАЛЬЧЕНКО майже 25 років ретельно відстежує процес сушіння двоокису титану з пасти у порошок. Це одна з фінальних стадій виготовлення продукту, далі – розмол та фа­сування продукції.

– Досвід формує професійну майстерність, – зазначає Наталія Про­копівна. – Пам’ятаю, коли тільки прийшла в цех, було важко охопи­ти весь обсяг роботи. Якраз ще «перші титани» відкривали, налагоджували виробництво. Якщо на попередньому робочому місці мені треба було відповідати за один окремий технологічний про­цес, то тут відповідальність зросла і обов’язки розширилися. Роки практики та удосконалення знань дали змогу добре вивчити всі виробничі алгоритми і ретельно контролювати дотримання технологічних норм.

Нині Наталія КАЛЬЧЕНКО має найвищий професійний розряд, допуск до роботи водієм навантажувача, у колективі її поважають та цінують як сумлінного працівника.

Щиро вітаємо Наталію Прокопівну з по­чесною нагородою і бажаємо натхнення та енергії на нові здобутки! Нехай доля не ску­питься на приємні події, щедро нагороджує добром, здоров’ям та теплом і турботою від рідних!

 Біографічна довідка

1981-1990 рр. – апаратник 3р. цеху рідких ком­плексних добрив

1993-1997 рр. – апаратник 4 розряду цеху сірча­нокислого алюмінію

1998 р. – апаратник цеху складних мінеральних добрив

З 1998 року і донині – апаратник сушіння 4 ро­зряду об’єднаного цеху по виробництву двооки­су титану.

Заслужений ветеран праці ПАТ «СУМИХІМ­ПРОМ»