40003, Ukraine
Sumy, Kharkivska st., p/o 12
Commercial service
+38 (0542) 67-42-14


Відзнака, Кадрові зміни

Звання «Заслужений донор України» отримав працівник ПАТ «Сумихімпром»

Іван Миколайович КІРІЧЕНКО слюсар аварійно-відновлювальних робіт ЦВП та К працює на ПАТ «Сумихімпром» з 1992 року. У 2008 році був нагороджений відзнакою «Почесного донора України».

Донорством займається з 1993 року. За весь час цієї благодійної справи здав безкоштовно більше 100 разів максимально допустимих доз крові та плазми.

На нашому підприємстві звання «Заслужений донор України» надається вперше. Тож, вітаємо Івана Миколайовича з цією високою відзнакою.

Кадрові зміни

Для роботодавців мотивація є одним із важливих питань, так як від неї залежать розвиток компанії. У нас на підприємстві діє низка мотивуючих програм, однією із яких є – кар’єрне зростання. Адже для людини, яка любить свою справу кар’єра – особливий фактор.

На посаду заступника директора технічного (з будівництва) був призначений Ігор БЕРЕСТОК. У список досягнень Ігоря Віталійовича можна від­нести багато успішно досягнутих трудових цілей. На ПАТ «Сумихімпром» розпочав працювати в 1999 році майстром виробничої діяльниці РБЦ. У 2004 році призначений начальником дільниці № 2 в тому ж цеху. За свою трудову діяльність на ПАТ «Сумихімпром» показав свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно та вчасно. У 2011 працював майстром цеху дільниці з виготов­лення ПВХ конструкцій РБЦ. Постійне прагнення розвиватися у своїй професії, долати нові кордо­ни своєї справи, не залишилися не поміченими. У 2012 році Ігор Віталійович був призначений заступником начальника цеху, а через кілька мі­сяців і начальником ремонтно-будівельного цеху. З 01 березня 2019 року призначений на посаду за­ступника директора технічного (з будівництва). Бажаємо натхнення Ігорю Віталійовичу на його новій посаді.

З 01.03.2019 року на посаду начальника РБЦ був призначений Юрій ДАНИЛЕНКО. На ПАТ «Су­михімпром» Юрій Михайлович працює з 2008 році. Розпочав трудову діяльність з посади май­стра РБЦ. До роботи ставив­ся із особливим завзяттям та ак­тивністю. Тому не дивно, що у цьому ж 2008 році був призна­чений майстром цеху дільниці за­гально будівель­них робіт РБЦ. У липні 2012 року виконував обов’язки старшого майстру цеху. Кваліфікова­ний, відповідальний, старанний працівник у груд­ні місяці був підвищений на посаду старшого май­стра РБЦ. За час своєї діяльності зарекомендував себе позитивно, як високоосвічений фахівець у будівельній галузі. Бажаємо молодому начальни­ку терпіння, натхнення й наснаги на новій посаді.