40003, Ukraine
Sumy, Kharkivska str., p/o 12
Commercial service
+38 (0542) 67-42-14


Вокальний конкурс «Golden Voice»

Карантинні обмежен­ня чи не найбіліше впли­нули саме на культурну сферу. Але попри всі негаразди, неухильно дотримуючись санітар­них вимог, колектив ПК «Хімік» гідно провів Від­критий міський фести­валь-конкурс вокально­го мистецтва «Golden Voice» он-лайн.

Тисячі переглядів, сотні лайків свідчать про те, що інтерес до фестивалю з кожним роком зростає. 28 конкурсних відео-робіт були оцінені високопро­фесійним журі, до складу якого увійшли: Єлизавета Шерстюк (директор благодійної організації «Хесед Хаім», керівник народного вокального театру-сту­дії «Авів»), Тетяна Ластовецька (головний хормей­стер, солістка Сумського національного академіч­ного театру драми та музичної комедії ім.Щепкіна, викладач із вокалу), Наталія Фаломєєва (заступник директора з концертної та профорієнтаційної робо­ти Навчально-наукового Інституту культури і мис­тецтв СумДПУ ім. А.С. Макаренка, керівник народ­ної студії естрадного вокалу «Екстрім»).

11 грудня на сцені ПК «Хімік» пройшла церемонія нагородження і всі конкурсанти без винятку отри­мали дипломи та цінні призи від відділу культу­ри Сумської міської ради. Цьогоріч фестиваль був по-справжньому особливим, адже змагалися кон­курсанти не на сцені, а в мережі. Родзинкою он-лайн проведення стало те, що у визначенні найкращих мали змогу взяти участь глядачі каналу ПК«Хімік» в You-tube, адже саме їхні голоси визначили володаря призу глядацьких симпатій.

Приємно, що фестиваль розширює коло друзів і партнерів. Завдяки тому, що до нас долучився Віталій Ященко, керівник студії звукозапису «Green records», конкурсанти позмагалися і за сертифікат на безкоштовний запис пісні, що, безумовно, є най­бажанішим призом для будь-якого вокаліста.

Творча команда з надією чекає на зустріч з учасни­ками вже наступного року і сподівається, що в май­бутньому запеклий вокальний батл відбудеться не в мережі, а на сцені ПК «Хімік» ПАТ «Сумихімпром».

Валерія Шапаренко