40003, Ukraine
Sumy, Kharkivska str., p/o 12
Commercial service
+38 (0542) 67-42-14


З днем бухгалтера!, Там, де смачно

Сучасні реалії свідчать, що бухгалтерський облік – це не тільки звітність, а й окрема база для ухвалення управлінських рішень та ефек­тивного господарювання. Добробуту вам, надійних контрагентів, зве­деного балансу, точних розрахунків і згурто­ваної команди однодумців! Міцного здоров’я і фінансового благополуччя!

Адміністрація та профспілковий комітет ПАТ «СУМИХІМПРОМ»

16 липня професійне свято відзначали бухгалтери. Професія, де сконцентро­ваність і точність є вирішальними факто­рами, де вкрай важлива скрупульозність, виваженість та ґрунтовні знання чинного законодавства.

– Наприкінці травня внесені змі­ни до Податкового Кодексу України, 50 пунктів з яких відображаються і на життєдіяльності ПАТ «СУ­МИХІПРОМ», – зазначає головний бухгалтер Віктор ТАРАНЕНКО. – Тому триває робота з налагодження наших програмних продуктів від­повідно до даних змін.

Наше підприємство по праву вважається одним із основних наповнювачів бюджету міста Суми. ПАТ «СУМИХІМПРОМ» очолює трійку бюд­жетоутворюючих підприємств, на другій пози­ції – АТ «Технологія», далі – АТ «Сумський завод «Насосенергомаш». Всього за перше півріччя по­точного року ми відрахували до місцевої скарбни­ці 73,9 млн.грн. Загалом до державних бюджетів усіх рівнів – 240, 5 млн.грн. Це навіть на 10 млн. грн. більше, ніж за 6 місяців минулого року. Серед найбільш витратних статей – виплати ПДВ (89,5 млн.грн), відрахування до Фонду соцстрахування (60,9 млн.грн), екологічного податку за півроку підприємство сплатило понад 10 млн.грн.

Там, де смачно

В останню неділю лип­ня в Україні відзначаєть­ся День торгівлі та гро­мадського харчування. Адміністрація та про­фспілковий комітет ПАТ «СУМИХІМПРОМ з нагоди свята вислов­люють колективу КГХ вдячність за щоденну натхненну працю. Нехай Вашу роботу цінують, нагороджують приєм­ними словами подяки і теплими посмішками. Бажаємо щедрої долі, добра і злагоди в роди­нах та мирного неба над головою!

Обід, як-то кажуть, – найважливіша кулінарна подія дня! І за смакову насолоду такої події у ро­дині хіміків відповідає колектив комбінату гро­мадського харчування, який очолює Людмила ПЕРЬКОВА.

Для працівників підприємства діють три їдальні та торговий комплекс. Колектив тут сформований роками, тому працюють продуктивно і злагод­жено. Понад 30 років у КГХ трудяться Світлана ОНАЦЬКА, Олександра МАХАНЬКОВА, Галина КОЧМАЛА (їдальня ОЦДТ), Галина МАРЧЕНКО, Людмила БІЛОУС (їдальня управління), Ольга БАСАНЕЦЬ, Світлана ЛАЗАР, Світлана ТЮТЮН­НИК (їдальня РМЦ). Незважаючи на менший трудовий стаж, заслужений авторитет у колективі здобула кухар 5 розряду Наталія КОЧМАК, яка активно бере участь у виїзних заходах і з легкістю готує складні кулінарні шедеври. А кондитер Лю­бов ШЕВЧЕНКО упродовж 16 років радує хіміків запашними тістечками, булочками, пиріжками та іншими смаколиками з пісочного, листкового й дріжджового тіста.

Колектив КГХ дбає не лише про вдале меню та подачу страв, а й про затишну атмосферу – усі їдальні охайні, відвідувачі мають змогу обідати у квітковому оазисі.

Зараз у їдальнях діє літнє меню із сезонних про­дуктів. Як розповів завідувач виробництва їдаль­ні РМЦ Ілля ЄРОШЕНКО, зараз хіміки віддають перевагу окрошці, холодному борщу, стравам із кабачків та цвітної капусти, салатам зі свіжих овочів. М’ясні страви не втрачають актуальнсті за буд-якої пори року.

Кондитер КГХ Любов ШЕВЧЕНКО

Ласкаво просимо до магазину «Кулінарія»

Колектив їдальні РМЦ