40003, Ukraine
Sumy, Kharkivska str., p/o 12
Commercial service
+38 (0542) 67-42-14


З новими силами готові до праці!

10 вересня 2019 року відбувся завершальний заїзд до санаторію-профілакторію «Олдиш»,разом із яким добігає кінця літня оздоровча кампанія.

Головний лікар Ольга СТОВБИР розповіла: « У цьому році від­булося 6 заїздів до санаторію, під час яких нам вдало­ся оздоровити близько 600 хіміків. Їм було проведено курси лікування та профілактики захворювань: нерво­вої системи, серцево-судинної системи, органів опори та руху, органів дихання». Лікування й оздоровлення за допомогою природних факторів та високопрофесій­ний колектив стали візитівкою «Олдишу»! Головному лікарю вдалося зібрати навколо себе справжніх про­фесіоналів, які за думкою хіміків – головна окраса са­наторію-профілакторію. В організації оздоровлення, призначенні та реалізації лікувальних процедур Ользі Федорівні невпинно допомагає її заступниця – Лариса ВАЛЬКОВА.

З історії:

У 1965 році на базі піонерського табору було ство­рено профілакторій «Олдиш», у якому хіміки після робочого дня мали можливість відпочити й попра­вити своє здоров’я. Уперше двері «Олдишу» відчини­лися 20 березня 1965 року. Головним лікарем був при­значений Євгеній Іванович ТАРАСЕНКО.

Сьогодні санаторій – профілакторій «Олдиш» є од­ним із найкращих в Сумській області. Його особлива відмінність – це санаторій, де не тільки лікуються на­буті хвороби, а й проводиться профілактика можли­вих захворювань. «Олдиш» – санаторій матері-дитини, тобто пацієнти мають змогу оздоровитися тут разом зі своїми дітьми. До речі, з кожним роком кількість малечі на території закладу зростає. Так, наприклад, у цьому році було оздоровлено 85 дітлахів.

Окрім якісного лікування для пацієнтів санаторію створені найкращі умови дозвілля. Між лікувальними процедурами пацієнти не сумують, адже мають мож­ливість зайнятися спортом, прогулятися, відвідати спеціально організовані концерти ПК «Хімік». Де ще таке можна знайти?

Уже не книгу відгуків, а ці­лий том зали­шили хіміки в їдальні СП «Олдиш». Відвідувачі пишуть, що тут найкраще харчування. Воно і збалан­соване, і корисне, і смачне. Хіміки щиро дякують усьо­му турботливому персоналу, а особливо завідуючій з виробництва Ніні ХРЕБТОВІЙ.

Літо пролетіло, залишивши по собі лише приємні спогади й світлини, якими хіміки радісно діляться з нами: «Побывав хоть однажды в этом чудесном угол­ке живой природы, хочется возвращаться сюда вновь и вновь…Это место – просто спасение от городской суеты и изнуряющей жары. Только чистый воздух соснового леса, красивые пейзажи реки Псёл и озе­ра Олдыш, обходительный и приветливый персонал, умиротворенная атмосфера – это то, что нужно для настоящего отдыха! Уже скучаем по этому сказочному месту, но пора возвращаться к реальности. Довольные и отдохнувшие едем домой!» – Анна БОНДАРЕНКО (ВК).

«Олдиш» користується популярністю як серед мо­лодих хіміків, яких найбільше заїжджає у липні-серп­ні, так і серед ветеранів підприємства, які є фанатами цього осередку здоров’я. Найбільше ветеранів прибу­ло оздоровитися на 6 заїзд. «Величезна вдячність усьо­му медичному персоналу санаторію-профілакторію «Олдиш» за їхній професіоналізм, заступнику голов­ного лікаря дякуємо за гарну організацію оздоровчо­го процесу,особлива вдячність працівникам їдальні, водолікарні, господарці корпусу 6, усьому об­слуговуючому персоналу, який з особливою турботою і лагідністю поводився із нами», – з великою повагою відпочивальники 6 заїзду 2019 року.

Самі ж працівники закладу говорять, що дуже шкодують, адже останній заїзд добігає кінця. У цьому казковому місці вони готові працювати цілий рік. Що ж, а ми прощаємося з оздоровчим сезоном 2019 року і з нетерпінням чекаємо 2020 рік, який буде ювілейним для са­наторію-профілакторію «Олдиш»!