40003, Ukraine
Sumy, Kharkivska st., p/o 12
Commercial service
+38 (0542) 67-42-14


Заслужені ветерани праці ПАТ «Сумихімпром»

Почесне звання «Заслужений ветеран праці ПАТ «Су¬михімпром» присвоюється працівникам, які мають понад 20-25-річну трудову історію на підприємстві та зробили вагомий внесок в його розвиток. Посвідчення та пам’ятні значки хімікам будуть вручені під час урочистостей з на¬годи професійного свята у Палаці культури «Хімік».
До переліку нагороджених цим почесним званням увійшли:

Управління
ДОБРИНЬ Алла Вікторівна – економіст ВЕПтаАГД;
ДУБИНСЬКА Ірина Олександрівна – начальник сектору бухгалтерії;
ЗАСКОКА Людмила Миколаївна – начальник бюро ПКВ;
МУХА Олександр Миколайович – провідний економіст відділу постачання;
СУКАЛЕНКО Володимир Васильович – заступник го-ловного енергетика.
СКЦ №4
КАЙДАШ Надія Олександрівна – табельник.
СКЦ №5
ГРОШОВИК Дмитро Юрійович – начальник цеху;
ШУЛЯКОВА Галина Петрівна – комірник.
ЦЗП
КРУГЛЯК Олексан6др Єгорович – слюсар-ремонтник;
САЄНКО Людмила Іванівна – апаратник.
ОЦДТ
КОШИЛЬ Олексій Миколайович – слюсар-ремонтник;
МИРОШНІЧЕНКО Валентина Іванівна – апаратник;
ПОДШИВАЙЛОВА Зінаїда Іванівна – прибиральник.
ЦКСК
РЕЧЕМБЄЙ Сергій Григорович – апаратник.
ЦГС
СЬОМОЧКІН Олег Олександрович – оператор;
ЩІЧКА Володимир Миколайович – електромонтер.
ЦФК
МУРЗА Олег Вікторович – апаратник.
ЦСМД
ЖУРЕНКО Юрій Миколайович – оператор;
ПСУРЦЕВ Володимир Віталійович – апаратник.
Котельний цех
ВАСИЛЕНКО Володимир Іванович – слюсар;
КОЛЕСНИК Лариса Сергіївна – оператор котельні.
Цех нейтралізації
ДОНЕЦЬ Тетяна Павлівна – комірник.
Цех «Коагулянт»
ЗАБОЛОТНИЙ Петро Єгорович – електрогазозварник.
Електроцех
КРАСНЯНСЬКИЙ Петро Олексійович – старший майстер.
Цех водопостачання
КІРІЧЕНКО Іван Миколайович – слюсар;
МЕЛЬНИК Олена Леонідівна – апаратник.
Ремонтно-механічний цех
ШЕВЧЕНКО Олена Миколаївна – кислототривник.
Централізований цех КВПтаА
ДРИГА Іван Павлович – слюсар;
ЛЮБЧЕНКО Юрій Вікторович – слюсар.
ЦВТК
ЗАГРЯДСЬКА Тетяна Павлівна – лаборант;
ФЕДЧЕНКО Наталя Михайлівна – лаборант;
ШКУРКО Людмила Олексіївна – лаборант.
АТЦ
ГУРІН Михайло Григорович – водій;
МАКСИМЕНКО Олександр Іванович – водій.
Залізничний цех
ГУКОВ Микола Іванович – майстер;
ТІТАРЕНКО Юрій Іванович – начальник цеху.
Комбінат громадського харчування
ВОЛКОВА Людмила Миколаївна – контролер-касир.
Складське господарство
КРИВЦУН Андрій Євгенович – начальник.
Загін воєнізованої охорони
КАРПЕНКО Олександр Федорович – старший контролер.
Філія ОТ «Зоряний»
ЧУБ Володимир Миколайович – столяр.

25 травня о 17.00 розпочнуться святкові урочистості з нагоди професійного свята, де вшановуватимуться хіміки відзнаками різних рівнів. А суботнього дня колективи цехів та відділів зберуться на базі відпочинку «Олдиш» для продовження відзначення свята у невимушеній атмосфері. Запланована насичена програма як для дітей, так і для до¬рослих – розважально-ігрові конкурси, показові спортивні виступи, аніматори та атракціони, концертна програма.
Детальніше про це дійство читайте в наступному номері газети.