40003, Ukraine
Sumy, Kharkivska st., p/o 12
Commercial service
+38 (0542) 67-42-14


Жіноча конкуренція

З 28 травня по 5 червня 2019 року проходив конкурс «Кращий за професією». Цього разу змагалися молоді лаборанти.

Як і зазвичай конкурс проходив у два етапи. У першому етапі журі перевіряло практичні навики,а другий етап був присвячений теорії. Лаборантки із ЦВТК внесли у цю традиційну схему трішки креативу і підготували на другий етап цілу конкурсну програму. І якщо пер­ший етап пройшов у спокійній і робочій ат­мосфері, де учасниці продемонстрували всі свої прак­тичні навики, то в другому етапі на нас чекало ціле шоу, яке стало сюрпризом навіть для членів журі.

Першим конкурсним завдання другого етапу стала візитівка. Дівчата мали презентувати себе, свій колек­тив. 6 учасниць – 6 зовсім різних візитівок, жодна не схожа на іншу. Тут ми бачили відео про один день із життя лаборанта, найреквізитніше привітання, вірш про життя лаборанта. 6 красунь: ВЕЛИКОДНЯ Ана­стасія, КРУГЛА Ольга, ОСТАПЕНКО Юлія, МАРТИ­НЮК Наталія, ТРОШЕЧКО Світлана, КОСТЕНКО Ольга мали шалену підтримку з боку своїх колег, які також готувалися до конкурсу і здивували креативні­стю вболівання.

Другий конкурс перевіряв теоретичні знання дівчат із ОП та знання з хімії. І поки дівчата напружено ду­мали над тестами ведуча цього чудового заходу Марія ГОРДІЄНКО підготувала вікторину для всіх глядачів, де вболівальники мали можливість продемонструвати свої знання з хімії і виграти «суперприз» – олівець, а щасливчики навіть ручку. Піс­ля вікторини ведуча викликала трьох сміливців (Костянтин СИЛИЧ, Віталій ШКАРУПА, Яна СКИДАНЕНКО), які за допомогою нюхових і смакових ре­цепторів визначали, що знаходиться в посудині. Конкурсанти виявилися справжніми хіміками, що привело їх до переможної дружби. Троє сміливців отримали суперприз. І поки всі розва­жалися, визначений час на тести добіг кінця. Конкурсантки перейшли до на­ступного етапу.

Справжній хімік повинен мати загострений, точ­ний погляд, яким одразу вимірює, скільки, чого і куди треба долити. Ось наступний конкурс «Глазомір» був націлений саме на це. Дівчата на око мали визначити скільки мілілітрів хімічного розчину налито в посу­дині, а потім за допомогою точного погляду налити заданий об’єм. Кращими глазомірами стали Анастасія ВЕЛИКОДНЯ та Наталія МАРТИНЮК.

Фінальним завданням став, так би мовити, «чор­ний ящик пандори». Дівчата отримували коробочку, у якій знаходився хімічний посуд, але який саме, ніхто не знав. Після чого дівчата діставали посуд, назива­ли його і розповідали, для чого він призначений. Цей конкурс потішив усіх глядачів, адже продемонстрував глибокі знання дівчат і розуміння своєї справи. Ліди­руючі позиції посіли Світлана ТРОШЕЧКА та Ольга КОСТЕНКО.

До останнього було не зрозуміло, хто ж переможе? Після кожного конкурсу дівчата виходили на рівні по­зиції. Головною інтригою залишалися результати те­стових завдань, які саме і поставили фінальну крапку конкурсу.

Перше місце посіла Наталія МАРТИНЮК із загаль­ним результатом 199.5 бала. Друге місце – Анастасія ВЕЛИКОДНЯ, третє місце Ольга КОСТЕНКО. Усі учасниці отримали заохочувальні нагороди, а пере­можницям конкурсу вручено грамоти та встановлено грошову надбавку, яка нараховуватиметься щомісяця протягом року згідно з Положенням колективного до­говору.