40003, Ukraine
Sumy, Kharkivska str., p/o 12
Commercial service
+38 (0542) 67-42-14

Зима вдалася – рекорд на лижних гонках!, Пауерспорт, Точність – влучність – результат!, Лицарі шашкового турніру

Якщо минулого року мало кому пощастило взим­ку стати на лижі, бо зима снігом не балувала, то цьогоріч була прекрасна нагода вдосталь насоло­дитися зимовими видами спорту.

У лютому хіміки вийшли на сніжну трасу, щоб визначити кращих у лижних перегонах в рамках хімпромівської Спар­такіади. Вдалося не лише влаштувати гідний спор­тивний забіг на лижах, а й встановити рекорд.

До змагань долучилися спортсмени з 15 струк­турних підрозділів підприємства. Від старту до фінішу дистанція склала 3 км. Для хіміків органі­затори змагань підготували траси, створили уро­чисту атмосферу, що з вдячністю оцінили учасни­ки лижних перегонів.

У командному заліку верхівки турнірної табли­ці дісталися лижники ЦСМД зі спільним резуль­татом 46,36 хв. На другому місці – команда ЦГС з часом 54,8 хв. На третій позиції – ЦЦ КВП та А, їх час становив 58,7 хв.

Серед чоловіків призові місця розподілилися таким чином:

1 місце – Володимир ТКАЧЕНКО (ЦЦ КВПтаА) – 8,59 хв.

2 місце – Володимир РИБЕЦЬ (ЦСМД) – 9,07 хв.

3 місце – Юрій МИХАЙЛИК (ОЦДТ) – 9,47 хв.

Трійка лідерів серед жінок:

1 місце – Лариса КОТЕНКО (ЦСМД) з встановленим рекордом – 11,01 хв.

2 місце – Тетяна ПАЛАМАРЕНКО (з/у) – 13,26 хв.

3 місце – Алла КАРПЕНКО (ОЦДТ) – 14,35 хв.

Пауерспорт

Хіміки відзначилися у чемпіонаті міста серед промислових підприємств та організацій з багатоповторного жиму штанги лежачи.

У силовому турнірі взяли участь спортсмени ПАТ «СУ­МИХІМПРОМ», КП «Міськводоканал», Регіональний центр «Інваспорт», «НА­СОСЕНЕРГОМАШ».

Команда наших атлетів посіла впевне­но переможну позицію, набравши 142 бали і залишивши позаду суперників з результатом 56 балів. У змаганнях від­значилися:

Віктор ПІСКУНОВ (цех зв’язку) ви­жав штангу, вагою 50 кг, 31 раз.

Павло МОГИЛЬНІКОВ (спортивний сектор) – 60 разів.

Віктор КАЛАШНИК (ЦКСК) – 70 разів.

Роман РЯБОКОНЬ (КРВ СБ) – 74 рази, це був особистий рекорд, який допоміг атлету взяти срібло в абсолютному заліку.

Точність – влучність – результат!

Формула, яка є вирішальною у змаганнях з дартсу, які пройшли у березні в залік хімпромівської спартакіади.

І хто її добре засвоїв, той майстерно встановлює рекорди. Охочих випробувати себе у вправному попаданні в ціль виявилося чимало. Учасники зібралися з 20 підрозділів підприємства. Вперше за цьогорічну спартакіаду першість у змаганнях виборола команда заводоуправління з результатом 872 бали. На другій позиції – ЦГС, з кіль­кістю балів 752. Лише одним балом поступилася команда РБЦ і опинилася на третій сходинці турнірної таблиці.

В особистому заліку у чоловічій збірній призери такі:

1 місце – Павло МОГИЛЬНІКОВ (з/у) – 367 балів

2 місце – Роман ЛЯШЕНКО (ЦФК) – 344 бали

3 місце – Віталій ПАРХОМЕНКО (РБЦ) – 321 бал

Серед жінок місця розподілилися наступним чином:

1 місце – Ольга МАЙБОРОДА (ЦГС) – 354 бали. Це рекордне досягнення.

2 місце – Вероніка ХОДЄЄВА (ЦСМД) – 310 балів

3 місце – Анна ТОКАР (ЦКСК) – 241 бал.

Лицарі шашкового турніру

Першість хімпромівських змагань з шашок зібрала любителів цього спорту з 13 структурних підрозділів.

Перемогу здобула команда ЦЦ КВП та А. Сріб­ними призерами турніру стали інтелектуали з РМЦ. Третє місце посіла ко­манда залізничного цеху.