40003, Ukraine
Sumy, Kharkivska str., p/o 12
Commercial service
+38 (0542) 67-42-14


«Золоті голоси» дитячих талантів, Афіша

У грудні підве­ли підсумки во­кального конкур­су «Golden Voice». Фінал відбувся 11 грудня на сцені Палацу культури «Хімік»

Цього року ко­манді ПК «Хімік» вдалося поєднати на перший погляд несумісне: висту­пи наживо та зма­гання вокалістів в онлайн-просторі. Удосконалений формат Фестивалю дав мож­ливість кожному конкурсанту обрати самостійно онлайн- або ж офлайн- участь. Конкурсні виступи та відео оцінювалися високоповажним журі на рівноправній основі.

Вокальний батл був запеклим не на жарт. 41 учасник з Сум та області, демонстрував свої творчі надбання, даруючи усім гля­дачам, вболівальникам та журі незабутні хвилини справжньо­го задоволення. Оцінювали конкурсантів гуру у вокальному світі: голова журі начальник відділу культури Сумської місь­кої ради, Заслужений працівник культури України Наталія Цибульска, директор благодійної організації «Хесед Хаім», керівник народного вокального театру-студії «Авів» Єлизаве- та Шерстюк, викладач диригентсько-хорових дисциплін фахо- вого коледжу культури та мистецтв ім. Дмитра Бортнянсько- го Наталія Куліжнікова та директор Палацу культури «Хімік» ПАТ «СУМИХІМПРОМ» Заслужений працівник культури України Тетяна Шулікова. За словами суддівської колегії, найзапекліша боротьба то- чилася у віковій категорії (С) 12-14 років. Кожен конкурсант продемонстрував не лише свій вокал, а й вражав харизмою, небанальними костюмами та цікавими хореографічними рі- шеннями. Окремої уваги заслуговують і онлайн-роботи деяких учас- ників. Найбільше прихильникам Фестивалю запам’ятався реп-виконавець Ілля Іщенко та романтичний відео кліп Авро- ри Ковальової. Гран-прі ж отримала конкурсантка Єва Суліма, яка виступала наживо і зуміла підкорити серця навіть найви- багливіших глядачів. Всі учасники отримали дипломи та цінні призи від відділу культури Сумської міської ради, а також від партнеру фести- валю Віталія Ященка (запис в студії «Green records»). Творча команда з надією чекає на зустріч з учасниками вже наступного року на сцені ПК «Хімік» ПАТ «СУМИХІМПРОМ».

 

Новорічний марафон від Палацу культури «Хімік»

«Пригоди у крижаному палаці»

(за мотивами п’єси Олега Гончарова)

Для малечі 3-7 років

Ви поринете у світ новорічних трансфор­мацій та перипетій за участю Снігуроньки, Піратки, мультяшних героїв і, звичайно ж, головного персонажа Нового року – Діда Мороза. Діти стануть безпосередніми учас­никами святкового дійства та розваг з каз­ковими героями.

А по завершенню новорічної програми на маленьких гостей чекає святкова фотосесія з улюбленими зимовими персонажами!

«Суперагенти Ганзель і Гретель рятують короля»

(за мотивами казки братів Грімм)

Для дітей шкільного віку 8-16 років

Захоплюючий сюжет вистави, де пе­реплітаються історії короля та прем’єр- міністра, озерної феї та Бабусі Ягусі, де проводять інтригуючі розслідування супе­рагенти магічної безпеки Ганзель і Гретель.

А на щасливий хеппі-енд завітає Дід Мо­роз і запросить усіх на новорічний флеш­моб з іграми, вікторинами та руханками.

Святкову атмосферу забезпечать май­стри перевтілень – творча команда Пала­цу культури «Хімік», актори театру «Місто С…», артисти театральної студії «Троллі» та юні хореографи ансамблю сучасного танцю «Санфлауерс».

Довідки за телефоном 095 446 5738

Сумський обласний театр для дітей та юнацтва

Новорічні пригоди їжачка

З 18 грудня по 9 січня 11.00, 14.00

Прем’єра музичної вистави

Зустріч з казковими персонажами та символом 2022 року – Тигром

Цікаві ігри, запальні танці, тематичні за­гадки і красуня-ялинка

Довідки за телефоном: 22-31-59

Каса працює з 10-00 по 18-00

(перерва з 12-00 до 13-00)

Національний театр ім. М.С. Щепкіна

Аладдін

Грудень-січень 10.30, 13.30, 15.00

Вистава «Аладдін» створена за мотивами народних казок циклу «Тисяча і одна ніч».

Довідки за телефоном: 22-16-88

Каса працює з 11-00 по 18-30

(перерва з 14-00 до 14-30)

Театр «Нянькіни»

Новорічна ігрова вистава

«Фабрика Санти»

18, 25 грудня та 2, 8 січня 18.00

Атмосферна зустріч з казковими героя­ми – Сантою, милою Заєю, хуліганом Вов­чиськом та екзотичною Тигрулею. Захо­плюючі пригоди, цікаві ігри та вікторини.

Конгрес-центр СумДУ

Довідки за телефоном: 066 733 7496