Коммерческая служба
+38 (0542) 67-42-14

Футбольна весна, Перемога з міні-футболу, Гвардійський ривок

У другій половині травня тривав Ку­бок з футболу ПАТ «Сумихімпром», до якого долучилися 6 команд з 13 цехів підприємства: ЦЦР+ ЗЦ+ЦКСК, електро­цех+ЦЦКВПтаА, ЦФК+ЦГС, СКЦ №4+АТЦ, ОЦДТ, РМЦ+котельний+заводоуправління.

Запеклі футбольні поєдинки тривали на стадіоні СумДУ. У півфіналі команда РМЦ+котельний+заводоуправління перемогла спортсменів ЦФК+ЦГС. У другому півфіналі кра­щою стала команда ЦЦР+ЗЦ+ЦКСК, яка перемогла з міні­мальним рахунком футболістів ОЦДТ.

У фіналі зустрілися минулорічні суперники за звання пе­реможця РМЦ+котельний+заводоуправління та ЦЦР+З­Ц+ЦКСК. Перший тайм закінчився з мінімальною перева­гою 1-0 на користь лідерів 2017 року. Другий тайм вивів на перші позиції команду ЦЦР+ЗЦ+ЦКСК з остаточним ре­зультатом 2-1. Реванш вдалося вибороти!

Переможцям футбольної весни-2018 директор спортклу­бу Павло МОГИЛЬНІКОВ та заступник голови профкому Сергій ЖИЛЕНКО вручили кубок, грамоти і грошові вина­городи. Наступна футбольна подія на підприємстві запла­нована на червень. Готуйтеся та вболівайте!

Перемога з міні-футболу

Упродовж перших трьох днів літа проходили змаган­ня міської спартакіади серед підприємств та організацій з міні-футболу.

В перший ігровий день наша команда «Су­михімпром» перемогла команду сумських залізничників «Локомотив» з рахунком 3:1. Другий ігровий день передба­чав 2 матчі. У першому матчі наша команда зустрічалась з командою «Насосенергомаш». Гра закінчилась з рахунком 1:1 і для здобуття 1 місця необхідна була лише перемога. Наші спортсмени впоралися з цим завданням та перевер­шили команду «Міськводоканал» з рахунком 13:0.

Вітаємо нашу команду з І місцем! Перемогу у футбольних поєдинках здобули: Артем БУГАЙ (ВЕБ СБ), Роман РЯБО­КОНЬ (КРВ СБ), Ігор ВОЛКОВ (ВСОКтаМТ), Артур ТОДОР (ЦГС), Павло МАТВЕЄВ (ЦЦ КВПтаА), Сергій ЧИРКОВ, Євген ГОЧ (ЦЦР), Роман САЄНКО (ПК «Хімік»), Андрій ДОДЕНКО (комерційна служба).

Гвардійський ривок

Таку назву мали змагання з гирьового спорту серед учасників АТО та їхніх дітей, які відбули­ся у травні на базі КУ «Центр обслуговування учасників бойових дій, учасників антитерори­стичної операції та членів їх сімей».

Слюсар з ремонту ЦКСК Віктор КАЛАШНИК здобув переконливу перемогу у категорії понад 80 кг. За 12 хвилин він підняв гирю 213 разів, зали­шивши далеко позаду своїх суперників. Ві­дрив між першим та другим місцем склав аж 53 рази!

Нагадаємо, що в активі Віктора Калашника чимало перемог та рекордів з гирьового спор­ту, ці змагання стали ще однією спортивною ареною, де Віктор довів своє лідерство!