40003, Украина
г. Сумы, ул. Харьковская, п/о 12
Коммерческая служба
+38 (0542) 67-42-14


Готовність до холодів

Програма з підготовки підприємства до роботи в осінньо-зи­мовий період завжди була і залишається в пріоритеті.

Ремонтні служби ПАТ максимально ефективно використовують сприятливі погодні умови, щоб виконати заплановані обсяги робіт та забезпечити стабільну роботу підприємства у холодну пору. До реалізації програми з підготовки ПАТ до роботи взимку долучилися підрядні організації та підрозділи підприємства: відділ капітального будівництва, ремонтно-будівельний цех, відділ головного енергетика, відділ головного механіка.

Нижче подана інформація станом на початок листопада.

Ремонт м’яких покрівель

Загальна площа відремонтованих покрівель становить 18, 5 тис. м2. Для більшої частини цих обсягів застосовували руберойд, близько 5 тис. м2 відремонтували за допомогою матеріалу нового покоління – ПВХ мембрани. Цього сезону вдалося охопити ремонти покрівель у таких підрозділах: ОЦДТ, ЦСМД, РМЦ, «Коагулянт», ЦЗП, ЗЦ, ЦВПіК, СКЦ-4, КГХ, ЦЦР, ЦЦ КВПіА, ВГПРЗ, електроцех, котельний цех, РБЦ, філія «Зоряний».

Ремонт теплоізоляції трубопроводів та устаткування

Близько 4 тис. м2 виконано робіт згідно з цим пунктом. Найбільший обсяг заходів з теплоізоля­ції припав на групу цехів з виробництва сірчаної кислоти. Також проводили роботи в котельному цеху, ЦСМД, ЦВПіК, ОЦДТ, ЦКСК, ЦЗП, цеху нейтралізації та РМЦ.

Заміна віконних та дверних блоків з ПВХ

Упродовж поточного року здійснено заміну дверей та вікон з ПВХ-матеріалу у 25-ти структурних підрозділах ПАТ – основних та допоміжних цехах. Найбільша кількість віконних та дверних блоків встановлена на виробничих майданчиках ремонтно-механічного цеху, сірчано-кислотного виробництва та в ОЦДТ.

Ремонтно-будівельний цех виготовив 755 м2 ПВХ-виробів та змонтував 693 м2 вікон та дверей.

Антикорозійний захист

Загальна площа необхідних робіт з антикорозійного захисту трубопроводів та обладнання склала 7200 м2. Підкранові шляхи ЦЗП та мостовий кран складського господарства були опрацьовані си­лами підрядної організації. Персонал ремонтно-будівельного цеху здійснив антикорозійний захист у СКЦ№4 та СКЦ №5, ЦСМД, котельному цеху, ЦЦР, ОЦДТ та ін.

Ремонт доріг

На підприємстві діє програма з облаштування технологічних та внутрішньозаводських доріг. Сила­ми персоналу РБЦ здійснюється локальний ремонт доріг по території підприємства, а підрядна органі­зація цьогоріч працювала на ділянці технологічної дороги від заводу до відвалу фосфогіпсу в балці Глибокий Яр.