40003, Украина
г. Сумы, ул. Харьковская, п/о 12
Коммерческая служба
+38 (0542) 67-42-14


Хімпромівська FIFA, Звичка перемагати, Три на три, Міс та містер Спринтер

Хто ж стане володарем осіннього кубка? Чи співпадуть результати із результатами літніх протистоянь? І все ж із яким рахунком закінчиться довгоочікуваний матч? Ці пи­тання турбували футбольних фанатів увесь вересень.

Хто ж стане володарем осіннього кубка? Чи співпадуть результати із результатами літніх протистоянь? І все ж із яким рахунком закінчиться довгоочікуваний матч? Ці пи­тання турбували футбольних фанатів увесь вересень.

Стартував осінній футбольний кубок 11.09.2018 року на стадіоні СумДУ. Участь у ньому взяли шість команд із 12 цехів та команда підрядників «Хімвектор». Осінній кубок завжди по-особливому цікавий, адже призери літніх ігор стараються втримати свої позиції й не поступитися місцем у трійці кращих. Аутсайдери навпаки ж, зціпивши зуби, намагаються вирватися вперед. Через це боротьба стає ще більш запеклою й відчайдушною. У півфіналі команда ЦЦР+ЦКСК+ЗЦ змагалася з коман­дою ЦЦКВПтаА+електроцех. До останнього трималася інтрига, хто стане фіналістом, адже команди йшли на рівних. Та все ж перемогу здобула команда ЦЦР+ЦКСК+ЗЦ, забивши вирішальний гол у додатковий час. Не менш спекотним був і другий півфінал, у якому зі­грали команда ОЦДТ та об’єднана команда заводоуправління+РМЦ+котельний. У ти­танічній боротьбі місце у фіналі виборює ко­манда ОЦДТ, яка перемагає з рахунком 4-2.

Визначившись із фіналістами, 19 верес­ня було проведено вирішальний матч. Міс­цеві букмекери зробили свої висновки щодо майбутнього переможця і всіх цікавило, чи співпадуть вони із результатами гри. Що ж, ось вони й зійшлися у спекотному двобої: команда ОЦДТ проти об’єднаної команди ЦЦР+ЦКСК+ЗЦ. Напруга зро­стала з кожною хвилиною матчу, нерви футболістів часом не витримували, а фанати й взагалі не стримували емоцій. Гравці відчайдушно ганяли м’яча із одного боку в інший, намагаючись пробити захисників і влучити в дев’ятку. Але рахунок залишався незмінним. І все ж завдяки страшенній волі до перемоги, шаленій підтримці вболівальників, кубок чемпіонів із рахунком 1 – 0 виборює команда ОЦДТ! Що ж, вітаємо переможців і всіх учасників, які долучилися до цієї яскравої гри й з нетерпінням чекаємо на серію нових матчів.

Звичка перемагати

01 жовтня 2018 року в легкоатлетич­ному манежі СумДУ комунальна установа «СМТЦСО «Бере­гиня» провела спор­тивний фестиваль «Золотий вік – вік ак­тивного довголіття», у якому взяли участь наші працівники.

Головна задача сформувати у людей поважного віку актив­ну життєву позицію, пропагування здоро­вого образу життя. Змагання відбувалися у різних спор­тивних видах, а саме: біг, м`ячбол, настільний теніс, дартс, шашки, спортивний конкурс «Універсальний спортсмен». Учасники були поділені на команди та відповідні вікові категорії. Загалом команда ПАТ «Сумихімпром» зібрала у свою скарбничку всі можливі призові місця. Біг 60 м, кате­горія 60+ років, перше місце посів Іван ДОНЕЦ, інструк­тор фізкультури ПАТ «Сумихімпром» із результатом 9,2 с. Він пробіг цю дистанцію , не залишивши жодних шансів на перемогу конкурентам. У цьому ж виді спорту, але в кате­горії 50+ років, друге місце посів Сергій НАБОЙЧЕНКО, інструктор фізкультури ПАТ «Сумихімпром» результат якого склав 8,3с. У шашках у нас одразу два призери. Пер­ше місце почесно зайняв начальник КИПтаА Сергій НЕЧИ­ПОРЕНКО, а друге місце дісталося начальнику відділення ЦГС, Віктору ДЕНИЩЕНКУ. Василь МЕЛЕШКО, слюсар ремонтник ЦЦР посів друге місце з настольного тенісу, а заступник начальника ЦЦР Микола МЕЛЕШКО зайняв 4 місце. Директор спортивного клубу Павло МОГИЛЬНІКОВ також долучився до участі в фестивалі й зайняв перше місце у змаганнях із дартсу, набравши 42 очки. Перший заступник міського голови Володимир ВОЙТЕНКО вручив перемож­цям грамоти, медалі й символічні подарунки. Прийшли, по­бачили, перемогли – це все про наших чемпіонів, які пока­зують молодому поколінню яскравий приклад невичерпної енергії, активного й здорового способу життя!

Три на три

Цілий рік стріт­бол перебував у тайм-ауті, для того щоб восени в чер­говий раз зібрати навколо себе лю­бителів вуличного баскетболу

15 вересня 2018 рік. Суботній ра­нок. Поки місто ліниво прокидало­ся після важкого робочого тижня, спортивна й енер­гійна команда ПАТ «Сумихімпром» уже розминалася на баскетбольному майданчику Олдиша. У цей день звичну тишу і спокій цього чарівного місця розрядив баскет­больний м’яч й викрики фанів, адже саме в цей день мав визначитися чемпіон зі стрітболу. Його особливість по­лягає у виконанні трюків із м’ячем під час гри та різно­манітних слем-данків (кидків згори), а також можливість «грубої» гри, тобто використання деяких силових прий­омів і обхідних маневрів для здолання суперника.

До цієї гри долучилося 5 команд сміливців, а саме: за­водоуправління, електроцех, ОЦДТ, збірна ЦЦКВПта­А+РБЦ й ЦГС+ котельний. Було цікаво те, чи зможе ко­манда «КіПовців» утримати за собою звання чемпіонів? Чи все таки у нас з’являться нові фаворити? Гра прово­дилася по круговій системі. Тобто команди, які посіли в 1 колі перше й друге місця, виходили у фінал й боролися за звання чемпіону зі стрітболу, а команди, які посіли третє й четверте місця, у вирішальному двобої змагалися за можливість увійти до трійки кращих.

Перший період гри тривав 10 хвилин. На майданчику три гравці однієї та три гравці іншої команди. У першо­му колі надзвичайно цікаво було спостерігати за грою «титанівців» й «КіПовців», які в минулому році вийшли у фінал й боролися за 1 місце. Вполювавши м’яч, коман­да «титанівців» просто не залишила шансів «КіПовцям» на перемогу й вирвалася у фінал. Майстерністю відріз­нилася гра команди ЦГС+котельний, які стали другими фіналістами.

За перше місце боролися дві рівноцінно сильні коман­ди, тому до останнього не було зрозуміло, хто переможе. Тільки ЦГС+котельний вирветься вперед, як раптом ки­док із зовнішньої сторони дуги від ОЦДТ — і на їньому рахунку вже плюс 2 очки. Хлопці тримали інтригу до самого кінця. На останніх секундах команда ЦГС+ко­тельний кидає м’яч, і він пролітає повз кільце. Цей кидок коштував їм перемоги. Чесно й справедливо перемогу отримує команда ОЦДТ, адже в цій грі хлопці були непе­ревершені. Третє місце посідає команда ЦЦКВПтаА+Р­БЦ, яка виборала його у команди заводоуправління. А ми вже скоро із вулиці перемістимося в приміщення залу й визначимо кращу баскетбольну команду. Тому хлопці не розслабляйтеся, а готуйтесь до нового спортивного зіткнення!

Міс та містер Спринтер

Легкоатлетичний крос відкрив ювілейну 60-ту спар­такіаду. Участь у ньому взяли 18 цехів. Дистанція для чоловіків становила 1 км, а для жінок — 500 м. У команд­ному заліку перше місце посіла команда ЦГС, на другій позиції розмістилася команда ЦСМД, а замкнули трійку кращих ЦЦКВП та А. Ну що, як бачимо призери мину­лорічного кросу не хочуть покидати спортивний олімп.